Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

REUSCH Znaleziono 514 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 514 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 514 elementów
REUSCH

Rękawice Reusch 

Każdy miłośnik piłki nożnej jak również sportów zimowych w tym narciarstwa i snowboardu z pewnością zetknął się niejednokrotnie z marką Reusch. Reusch to ceniony producent odzieży i akcesoriów sportowych w dwóch głównych liniach :dla narciarzy oraz dla piłkarzy w tym przede wszystkim bramkarzy. Reusch projektuje oraz tworzy rozw...

Rękawice Reusch 

Każdy miłośnik piłki nożnej jak również sportów zimowych w tym narciarstwa i snowboardu z pewnością zetknął się niejednokrotnie z marką Reusch. Reusch to ceniony producent odzieży i akcesoriów sportowych w dwóch głównych liniach :dla narciarzy oraz dla piłkarzy w tym przede wszystkim bramkarzy. Reusch projektuje oraz tworzy rozwiązania praktyczne, wygodne i jednocześnie stylowe - w jednoznaczny sposób rozpoznawalne. Charakterystyczną cechą akcesoriów sportowych produkowanych przez firmę Reusch jest wyposażenie w technologie zwiększające bezpieczeństwo oraz funkcjonalność rozwiązań.

Do najbardziej znanych rozwiązań i technologii opracowanych przez firmę REUSCH należą ortho tec, catch control, duraguard, które stosowane są w rękawicach bramkarskich. Ich rolą jest zwiększenie pewności chwytu piłki, wzmocnienie elementów chroniących palce bramkarza, jak również samych rękawic w miejscach najmocniej narażonych na ścieranie. Firma projektując kolejne modele dokłada starań by bramkarze korzystający ze sprzętu mieli pewność bezpieczeństwa jak również komfortu korzystania ze sprzętu.

Rękawice Reusch wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, oraz wyposażone we wspomniane systemy i rozwiązania technologiczne. Poza rękawicami w ofercie firmy znajdują się kombinezony treningowe, bluzy, spodnie jak również piłki. Elementy odzieży jak również akcesoria sportowe piłkarskie mają niepowtarzalny styl, kolorystykę która sprawia iż są rozpoznawalne przez miłośników sportu na całym świecie. Firma konsekwentnie poszerza też ofertę akcesoriów narciarskich, przede wszystkim rękawic dziecięcych, męskich i damskich. Kupując produkty marki Reusch czy gra się w piłkę czy jeździ na nartach można mieć pewność co do bezpieczeństwa i komfortu dłoni.

sportmix.icono.pl to oficjalny dystrybutor produktów firmy Reusch w Polsce. W ofercie sklepu znajdą Państwo odzież i akcesoria zarówno na sporty zimowe jak i letnie. Podane ceny są cenami brutto. Informacje o numeracji produktów znajdą Państwo na naszej stronie lub po skontaktowaniu się z naszym pracownikiem. Zakupione produkty można zwrócić w ciągu 10 dni od zamówienia. Paczki wysyłane są codziennie kurierem dzięki czemu praktycznie następnego dnia po zamówieniu klient ma już zamówiony towar u siebie.

Więcej