Klient może wybrać jedną z następujących możliwości płatności: 

  • Przelew bankowy. Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności zamówionego towaru Klient wysyła przelew na konto bankowe sklepu SPORTMIX o numerze 88 1050 1070 1000 0024 0270 2787. W treści przelewu należy podać numer zamówienia. Towar wysyłany jest w pierwszy dzień roboczy po zaksięgowaniu przelewu na koncie sklepu sportmix.
  • Zapłata gotówka przy odbiorze. Towar dostępny w magazynie wysyłany jest w pierwszy dzień roboczy po złożeniu zamówienia lub w dniu złożenia zamówienia, jeżeli jest to dzień roboczy. Pozostały towar wysyłany jest zgodnie z potwierdzonym terminem wysyłki. Kupujący płaci gotówką kurierowi lub w paczkomacie przy odbiorze towaru.
  • Za pośrednictwem systemu PayU. Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności zamówionego towaru Kupujący realizuje płatność kartą płatniczą lub przelewem za pośrednictwem systemu PayU. Wysyłka towaru następuje po otrzymaniu informacji o wpłacie od pośrednika przyjmującego płatność, w tym samym dniu roboczym lub w następny dzień roboczy.

  • Za pośrednictwem systemu PayPal. Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności zamówionego towaru Kupujący realizuje płatność kartą płatniczą lub środkami zgromadzonymi na koncie PayPal. Wysyłka towaru następuje po otrzymaniu informacji o wpłacie od pośrednika przyjmującego płatność, w tym samym dniu roboczym lub w następny dzień roboczy.