Podkategorie

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Szybki do gogli i kasków

Wymienne szyby do gogli narciarskich Uvex

Oferujemy bogaty wybór szyb do gogli narciarskich marki Uvex o różnych poziomach zabezpieczenia. Wymienne szyby Uvex zostały wykonane z niezwykle trwałego materiału, który sprawdza się nawet najbardziej ekstremalnych temperaturach bez uszczerbku na ich wytrzymałości. Szyby poprawiają widoczność, nie powo...

Wymienne szyby do gogli narciarskich Uvex

Oferujemy bogaty wybór szyb do gogli narciarskich marki Uvex o różnych poziomach zabezpieczenia. Wymienne szyby Uvex zostały wykonane z niezwykle trwałego materiału, który sprawdza się nawet najbardziej ekstremalnych temperaturach bez uszczerbku na ich wytrzymałości. Szyby poprawiają widoczność, nie powodując przy tym zniekształceń oraz dyskomfortu podczas jazdy na nartach. Doskonała jakość obrazu sprawia, że oczy nie mączą się tak szybko a uprawianie sportu staję się jeszcze bardziej przyjemne. Specjalna powłoka Supravision skutecznie zabezpiecza szkła przed parowaniem oraz nie zmienia ich jakości optycznej. Filtry UV zawarte w soczewkach zapewniają 100% ochronę oczu, blokując szkodliwe promieniowanie do 400 nm. Skutecznie zabezpieczają przed szkodliwymi promieniami UVA, AVB i UVC.

Podczas mglistej pogody proponujemy szyby o poziomie zabezpieczenia S1, które zapewniają lepszy kontrast. Rozjaśniająca szyba Uvex doskonale sprawdza się podczas słabej widoczności. Transmisja światła kształtuje się na poziomie 43-80%. Podczas słonecznej pogody polecane są szyby S3, które gwarantują naturalną widoczność i poziom zabezpieczenia. Ciemniejsze szyby doskonale sprawdzają się podczas mocnego słońca. Transmisja światła wynosi tutaj 8-18%. Wymiana szyb, daje możliwość dostosowania szkieł do panujących warunków atmosferycznych.

Więcej

Szybki do gogli i kasków W tej kategorii nie ma produktów.