Podkategorie

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Szybki do okularów

Szyby wymienne do okularów przeciwsłonecznych

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie szeroki wybór szyb do okularów przeciwsłonecznych marki Uvex. Wymienne szkła Uvex dostępne w różnych kolorach i poziomach zabezpieczania. System wymiany szyb daje możliwość dostosowania odpowiedniego poziomu zaciemnienia do panujących warunków atmosf...

Szyby wymienne do okularów przeciwsłonecznych

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie szeroki wybór szyb do okularów przeciwsłonecznych marki Uvex. Wymienne szkła Uvex dostępne w różnych kolorach i poziomach zabezpieczania. System wymiany szyb daje możliwość dostosowania odpowiedniego poziomu zaciemnienia do panujących warunków atmosferycznych.

Firma Uvex oferuje kilka stopni zaciemnienia szyb S0, S1, S2, S3, S4. Szyby S0 polecane są do wieczornej jazdy na rowerze. Szkła S1 świetnie sprawdzą się w pochmurne dni oraz podczas jazdy po zmroku. Szyby oznaczone jako S2 polecane są podczas lekkiego zachmurzenia. Na bardzo mocne słońce idealne będą szyby S3. Filtry UV zawarte w soczewkach zapewniają 100% ochronę oczu, blokując szkodliwe promieniowanie. Szyby Uvex skutecznie zabezpieczają przed szkodliwymi promieniami UVA, AVB i UVC.
Specjalna powłoka Supravision zabezpiecza szkła przed parowaniem bez najmniejszej zmiany jakości optycznej szkieł.

Wymienne szyby Uvex gwarantują znakomitą widoczność bez zniekształceń. Wykonane z niezwykle trwałego materiału, który sprawdza się nawet najbardziej ekstremalnych temperaturach bez uszczerbku na ich wytrzymałości. Doskonała jakość obrazu sprawia, że oczy nie mączą się tak szybko, a uprawianie sportu staje się jeszcze bardziej przyjemne.

Więcej

Szybki do okularów W tej kategorii nie ma produktów.