Obniżka! Butelka termiczna CamelBak Vacuum Chute Mag 1.2L - c1517/403012

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Butelka termiczna CamelBak Vacuum Chute Mag 1.2L - c1517/403012

CAMELBAK

179.9

-10%

199,89 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

Kubek termiczny CamelBak Chute Vacuum Mag 40oz

Kubek termiczny Chute Stainless Vacuum Insulated 40oz o całkowitej pojemności 1.2L to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą by ich napój jak najdłużej trzymał temperaturę. Technologia Vacuum Insulation w połączeniu ze stalą nierdzewną typu 18/8 pozbawioną BPA/BPS/BPF (nie pochłania smaków oraz zapachów) pozwala na utrzymanie ciepła przez 16 a zimna aż przez 36 godzin. Kubek wyposażony został w szczelną nakrętkę, zabezpieczającą płyn znajdujący się wewnątrz przed wylaniem. Dzięki zamontowanym magnesom, nakrętkę można zablokować w specjalnym uchwycie, tak by móc korzystać z kubka za pomocą jednej ręki. Z kolei specjalnie zaprojektowany, wyprofilowany wewnętrzny gwint ułatwia korzystanie. Kubek posiada także uchwyt na dwa pale stworzony do wygodnego noszenia. Korpus produktu należy czyścić ręcznie, natomiast nakrętkę można myć w zmywarce.

  • 1,2 L pojemności;

  • Technologia Vacuum Insulation;

  • Szczelne zamknięcie;

  • Uchwyt na dwa palce;

  • Magnetyczny uchwyt na nakrętkę;

  • Wyprofilowany wewnętrzny gwint;

Materiały użyte: 18/8 STAINLESS STEEL

VACUUM INSULATION Podwójna konstrukcja ścian stanowiąca izolację termiczną kubka. Technologia Vacuum Insulation pozwala na utrzymanie ciepła przez 6 godziny a zimna przez 48 godzin.