Obniżka! Filtr Camelbak All Clear 25 oz - C90783

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Filtr Camelbak All Clear 25 oz - C90783

CAMELBAK

496

-17%

598 zł

Wybierz kolor produktu:
 
Wybierz rozmiar produktu:
Wybierz rozmiar produktu:

Produkt dostępny

System filtracji Camelbak All Clear

System filtracji Camelbak All Clear zapewnia błyskawiczne oczyszczanie wody w 60 sekund, sprawiając, że jest ona zdatna do picia. System ten jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy napełnić go wodą, zamknąć po czym wstrząsnąć by następnie cieszyć się czystą, pozbawioną wszelkich bakterii czy wirusów wodą. Zawartość jest filtrowana za pomocą innowacyjnej nakrętki UV Cap, zapewniającej jeszcze lepsze oraz skuteczniejsze oczyszczanie wody, poprzez zwiększone działanie promieni UV, generowanych przez specjalną lampę. Układ zasilany jest przez litowe baterie (ładowane przez kabel USB), zapewniające ponad 80 cykli oczyszczania, bez konieczności ładowania. Ponadto produkt posiada dożywotnią gwarancję producenta CAMELBAK GOT YOUR BAK. Wyprodukowany został z tritanu wolnego od BPA/BPS/BPF, co sprawia, że nie chłonie smaków ani zapachów. Jednym zdaniem, to przenośne źródło czystej wody. Zestaw zawiera: UV Cap, bidon o pojemności 0,75 L, kabel ładujący USB, futerał ochronny oraz zwykłą nakrętkę.

  • 750 ml pojemności;

  • UV Cap;

  • Dożywotnia gwarancja Camelbak Got Your Bak;

  • Zabija 99,99% bakterii, wirusów oraz pierwotniaków;

  Materiały użyte: Tritan

  UV CAP Zastosowana w innowacyjnej nakrętce technologia pozwala na skuteczne oczyszczanie wody. UV Cap wykorzystuje specjalną lampę, generującą promienie UV, likwidującą aż 99,99% bakterii, wirusów oraz pierwotniaków. Komórka bakterii w kontakcie z promieniowaniem jest zabijana, przez co nie stanowi już zagrożenia dla użytkownika.

  TRITAN Specjalny, wytrzymały materiał wolny od BPA/BPS/BPF. Dzięki temu nie pochłania on smaków ani zapachów napojów. Ponadto jest bardzo wytrzymały.