Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Plecak Camelbak Fourteener 20 100 oz - C1316

CAMELBAK

648

648 zł

Wybierz kolor produktu:
 
Wybierz rozmiar produktu:
Wybierz rozmiar produktu:

Produkt dostępny

Górski plecak Fourteener 20 z systemem nawadniania CRUX

Plecak Fourteener 20 to doskonałe rozwiązanie dla tych którzy chcą mieć stały dostęp do wody w czasie wyprawy. Został wyposażony w udoskonalony bukłak CRUX zapewniający podróżnikowi skuteczniejsze nawodnienie dzięki technologi Quick Link. Takie rozwiązanie pozawala na 20% szybszy przepływ wody przy każdym zassaniu. Dodatkowo w plecaku zainstalowano nowy tylny panel wentylacyjny NV. System ten zapewnia wielokierunkowy przepływ powietrza tak by użytkownik mógł czuć się maksymalnie komfortowo. Dzięki regulowanym pasom piersiowemu oraz biodrowemu (posiada zapinaną kieszeń) podróżnik może dopasować plecak do sylwetki oraz indywidualnych potrzeb. Liczne kieszenie zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, którzy potrzebują stałego i szybkiego dostępu do przenoszonych rzeczy. Na samym szczycie plecaka Fourteener 20 zainstalowano haczyk, umożliwiający zawieszenie produktu natomiast na jednej z szelek odnaleźć można haczyk do mocowania rurki bukłaka.

  • 20 L pojemności;

  • Panel NV;

  • Bukłak CRUX;

  • System Quicklink;

  • Pas biodrowy i piersiowy;

  • Liczne kieszenie;

  • Haczyk na rurkę bukłaka;

Pojemność całkowita: 20 L

Pojemność bukłaka: 3 L

Waga plecaka: 1,1 KG (bez bukłaka)

Materiały użyte: Nylon Ripstop/Nylon Plain Weave

TYLNY PANEL WENTYLACYJNY NV Panel wentylacyjny, zapewniający amortyzacje oraz wielokierunkowy przepływ powietrzna, tak by czuć się komfortowo niezależnie od tego, na jakim etapie trasy jesteś. Ponadto oddziela część nośną plecaka od pleców oraz dzięki wzmocnionej dolnej części stabilizuje odcinek lędźwiowy.

BUKŁAK CRUX Stosowany wcześniej system został ulepszony po to by zapewnić większy komfort użytkowania. Bukłak posiada łatwe otwarcie oraz szczelne zamknięcie, a także wygodny uchwyt. Uchwyt pozwala na zahaczenie bukłaka w plecaku oraz pomaga przy jego otwarciu/zamknięciu. Szczelny zawór ON/OFF znajdujący się na zakończeniu rurki pozwala doskonale kontrolować przepływ wody. Ponadto bukłak wykonany został z materiału wolnego od BPA/BPF/BPS. Dzięki materiałów z których został wykonany nie chłonie zapachów ani smaków płynów. Wewnątrz posiada specjalną przegrodę zapobiegającą przemieszczaniu się płynów. Zastosowana technologia HYDROGUARD hamuje powstawanie bakterii zarówno w bukłaku, jak i rurce, dzięki czemu możemy w pełni cieszyć się ulubionymi napojami. Kolejną zaletą bukłaka CRUX jest ustnik BIG BITE VALVE, który po każdym użytkowaniu samoczynnie się zacieśnia oraz blokuje odpływ wody, co pozwala nie przejmować się wylewaniem zawartości. System QUICK LINK nie tylko automatycznie blokuje dopływ wody podczas odczepiania silikonowej rurki od bukłaka, ale także zapewnia lepszy o 20% przepływ wody podczas każdego zassania. To kolejne cechy, dzięki którym nie tracimy ani kropli ulubionych napojów oraz jesteśmy lepiej nawodnieni.