Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Rozmiar

  Dostawa

  Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

  Impact protector

  Plecaki CamelBak Impact protector

  Plecaki Impact protector zapewniają rowerzyście maksymalną ochronę podczas jazdy nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zastosowany ochraniacz K.U.D.U. posiada certyfikat jakości gwarantujący ochronę pleców, gdyż absorbuje wstrząsy w czasie ewentualnego wypadku. Dzięki temu rozwiązaniu jazda nawet po strom...

  Plecaki CamelBak Impact protector

  Plecaki Impact protector zapewniają rowerzyście maksymalną ochronę podczas jazdy nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zastosowany ochraniacz K.U.D.U. posiada certyfikat jakości gwarantujący ochronę pleców, gdyż absorbuje wstrząsy w czasie ewentualnego wypadku. Dzięki temu rozwiązaniu jazda nawet po stromym zboczu jest bezpieczna.

  Plecaki z ochraniaczem K.U.D.U.

  Plecaki z serii K.U.D.U. posiadają także bardzo wygodny i praktyczny uchwyt na kask i odzież ochronną, specjalnie profilowane pasy, które zmniejszają nacisk na plecy rowerzysty oraz stabilizujący pas biodrowy. Dużym atutem tych plecaków jest także organizer na narzędzia rowerowe oraz pokrowiec przeciwdeszczowy do ochrony plecaka przez złymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom nic nieoczekiwanego nie jest w stanie zaskoczyć użytkownika na trasie.

  Więcej

  Impact protector Znaleziono 6 produktów.

  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów