Pomysł na prezent dla dziecka rabat 20% - kod "mikolaj"> Sprawdź

Deska snowboardowa K2 PASSPORT wersja wide (szeroka)

SKU
11G0056/1W
Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 1 799,26 zł 2 399,00 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Deska snowboardowa K2 PASSPORT wersja wide (szeroka)

SKU
11G0056/1W

Deska snowboardowa K2 Passport wersja wide (szeroka) 

 
Jak w przypadku każdej dobrej misji odkrywczej, nie zapomnij zabrać ze sobą Passport'u — klucza dostępu do niezbadanego terenu. Zbudowany dla riderów na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym, o kształcie i rozmiarze unisex, Passport jest kierunkową deską, którą pojedziesz również na switchu. Nieco szersza niż przeciętna talia, aby zapewnić łatwe skręcanie i unoszenie w głębokim śniegu. Uzupełnia to wydłużony profil rockera. Węższy promień taliowania na czubku i ogonie pozwala łatwo wchodzić w zakręty, a większy promień między stopami sprawia, że skręt jest płynny i przewidywalny. Dodaliśmy nową mieszankę włókna szklanego ICG 10 ™ Triax. To wykończenie otacza nasz lekki rdzeń A1, który składa się z trzech gatunków drewna pozyskiwanego w sposób zrównoważony, a wszystko to spoczywa na szybkim i trwałym spiekanym ślizgu Sintered 4000.

 

Profil: Directional

Flex: 7/10

Kategoria: Freeride, Puch

 

Technologie:

  • A1 Core - lekki, zwinny i wytrzymały, nasz A1 Core jest wykonany z trzech odnawialnych gatunków drewna - bambusa, osiki i paulowni. Dominująca osika, aby podkreślić żywotność i reakcję tego drewna, połączyliśmy je z bambusem pod kątem 30 ° pod stopą, aby zwiększyć siłę, przyspieszyć reakcję od krawędzi do krawędzi i zwiększyć rozkład nacisku wzdłuż krawędzi. Umieściliśmy również lekką paulownię na czubku i ogonie, aby zmniejszyć wagę.
  • ICG ™ 10 Triax Carbon Glass - Integracja podłużnic z włókna węglowego, które biegną wzdłuż deski z naszym włóknem szklanym, zwiększa stabilność snowboardu bez dodawania niepotrzebnej sztywności.
  • Hybritech™ — wyłącznie w produktach K2. Przechodząc od ściany bocznej P-Tex do konstrukcji z osłoną na czubku i ogonie naszych desek snowboardowych, możemy zmniejszyć ilość odpadów, zapewniając jednocześnie naszym deskom snowboardowym lepszy transfer energii i czyniąc je bardziej wytrzymałymi niż nasi konkurenci.
  • Sintered 4000 Base - Twardy, szybki i trwały, nasz spiekany materiał bazowy lepiej trzyma wosk niż materiały wytłaczane, zwiększając prędkość i poślizg

Wydajność terenowa: