Podkategorie

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Bielizna termoaktywna

Bielizna termoaktywna dla dzieci idealna na każdą porę roku

Dzieci kochają sport oraz zabawy na świeżym powietrzu bez względu na porę roku. Zimą szaleją na stoku, a w lecie biegają, jeżdżą na rowerze czy rolkach. Powinniśmy pamiętać, aby zapewnić naszym młodym sportowcom odpowiednią ochronę organizmu przed niekorzystnym wpływem warunków atmosfer...

Bielizna termoaktywna dla dzieci idealna na każdą porę roku

Dzieci kochają sport oraz zabawy na świeżym powietrzu bez względu na porę roku. Zimą szaleją na stoku, a w lecie biegają, jeżdżą na rowerze czy rolkach. Powinniśmy pamiętać, aby zapewnić naszym młodym sportowcom odpowiednią ochronę organizmu przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Idealny rozwiązaniem jest bielizna techniczna, która z powiedzeniem może być używana przez cały rok. Dziecięca bielizna termoaktywna to doskonałe rozwiązanie dla młodych sportowców. Gwarantuje maksymalną ochronę oraz wygodę podczas uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej.

Bielizna termoaktywna to tzw. pierwsza warstwa, która znajduję się najbliżej skóry. Odpowiedni jej dobór jest bardzo ważny, ponieważ bielizna termoaktywna ma bezpośredni kontakt ze skórą dziecka. Sportowa bieliznai zapewnia stałe osuszanie skóry po przez transportowanie potu na zewnątrz. Zatrzymuję właściwą ilość ciepła, tak aby nie dochodziło do nadmiernego wychłodzenia organizmu. Gwarantuję maksymalny komfort noszenia, dzięki bezszwowym strefom oraz nie podrażnia. Anatomiczny krój zapewnia świetne dopasowanie do każdej sylwetki. Funkcjonalna bielizna termoaktywna to nieskrępowana swoboda ruchu dzięki zastosowaniu elastycznych materiałów oraz innowacyjnej technologii dziewiarskiej. Bielizna doskonale sprawdza się zarówno w zimie, jak i latem.

Więcej

Bielizna termoaktywna W tej kategorii nie ma produktów.