Podkategorie

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Buty dziecięce

Ciepłe i wygodne buty dziecięce na zimę

W trosce o stopy twojego dziecka proponujemy najlepszej jakości buty marki Meindl odpowiednie na mroźną pogodę oraz ekstremalnie niskie temperatury. Niezależnie od panującej pogody  buty te zapewnią Twojemu dziecku bezpieczeństwo, wygodę oraz maksymalne ciepło dla stóp. Śniegowce dziecięce sku...

Ciepłe i wygodne buty dziecięce na zimę

W trosce o stopy twojego dziecka proponujemy najlepszej jakości buty marki Meindl odpowiednie na mroźną pogodę oraz ekstremalnie niskie temperatury. Niezależnie od panującej pogody  buty te zapewnią Twojemu dziecku bezpieczeństwo, wygodę oraz maksymalne ciepło dla stóp. Śniegowce dziecięce skutecznie chronią przed wilgocią na całej cholewce buta. Specjalny profil z bardziej agresywnym bieżnikiem zapewnia doskonałą stabilizację oraz uniemożliwia przyleganie śniegu do podeszwy butów. Konstrukcja podeszwy gwarantuję bardzo dobre dopasowanie do każdego rodzaju nawierzchni. Elastyczna podeszwa dobrze dostosowuję się do różnego rodzaju podłoża.

Wyjątkowe buty na zimę marki Meindl mogą być używane w bardzo różnych warunkach. Będą odpowiednie zarówno jako buty na wysoki śnieg, jak i na co dzień podczas zimowych spacerów, zabaw na śniegu oraz zjazdów na sankach. Wybrane modele butów dziecięcych Meindl zostały wyposażone wyjmowane filcowe botki znajdujące się wewnątrz butów, które w łatwy sposób można wyciągnąć. Ciepłe i niezwykle wygodne buty dla dzieci dostępne są w naszym sklepie w niepowtarzalnych kolorach oraz szerokiej gamie rozmiarowej.

Więcej

Buty dziecięce W tej kategorii nie ma produktów.