Podkategorie

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Gogle narciarskie

Wysokiej jakości gogle narciarskie przeznaczone dla najmłodszych narciarzy

Jazda na nartach czy snowboardzie daje dzieciom dużo radości. Młodzi narciarze kochają śnieg i wielogodzinne szaleństwo na stoku. Bez względu na umiejętności oraz doświadczenie naszych pociech musimy pamiętać o odpowiedniej ochronie dziecka. Aby dziecko było bezpieczne na...

Wysokiej jakości gogle narciarskie przeznaczone dla najmłodszych narciarzy

Jazda na nartach czy snowboardzie daje dzieciom dużo radości. Młodzi narciarze kochają śnieg i wielogodzinne szaleństwo na stoku. Bez względu na umiejętności oraz doświadczenie naszych pociech musimy pamiętać o odpowiedniej ochronie dziecka. Aby dziecko było bezpieczne na stoku nie wystarczy tylko ciepły kombinezon narciarski, rękawiczki czy czapka. Podstawą wyposażenia każdego narciarza jest dobrze dopasowany kask narciarski i gogle.

Doskonale wiemy, że właściwa widoczność oznacza większe bezpieczeństwo. Dlatego oferujemy swoim klientom produkty z najwyższej półki. Dla wszystkich rodziców, którzy pragną podarować swoim dzieciom maksymalne bezpieczeństwo proponujemy gogle marki Uvex. Szereg nowoczesnych rozwiązań zastosowanych w goglach pozwala na skuteczną ochronę oczu dziecka w każdych warunkach.

Dziecięce gogle narciarskie Uvex doskonale zabezpieczają oczy przed niekorzystnymi działaniem warunków atmosferycznych. Filtry UV zawarte w soczewkach zapewniają 100% ochronę oczu, blokując szkodliwe promieniowanie. Szkła polikarbonowe są niezwykle odporne na zarysowania, posiadają specjalną powłokę Supravision, która skutecznie zabezpiecza przed parowaniem, nie zmieniając przy tym jakości optycznej szkieł. Specjalna membrana piankowa zastosowana od wewnętrznej strony gogli skutecznie zabezpiecza przed ześlizgiwaniem się gogli oraz pozwala utrzymać wilgoć z dala od skóry.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie bogaty wybór gogli narciarskich dla dzieci dostępnych w modnej i pełnej energii kolorystyce, która bez wątpienia przypadnie do gustu zarówno młodym narciarzom jak i ich rodzicom. Proponujemy zimowe gogle z kolekcji juniorskiej: Uvex Speed pro TO z wymienną szybą na magnes, Uvex wizzard z szybami lustrzanymi, Uvex Flizz oraz Snowy pro z szybami lasergold.

Więcej

Gogle narciarskie W tej kategorii nie ma produktów.