Podkategorie

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Czapki

Czapki damskie idealne na każdą porę roku - wełniane, polarowe, do biegania, z daszkiem

Czapki damskie stanowią nieodłączny element damskiej garderoby. Świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji, zarówno podczas uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej, jak i na co dzień. Podczas mroźnej zimy chronią przed chłodem, zaś podczas upalnego lata stan...

Czapki damskie idealne na każdą porę roku - wełniane, polarowe, do biegania, z daszkiem

Czapki damskie stanowią nieodłączny element damskiej garderoby. Świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji, zarówno podczas uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej, jak i na co dzień. Podczas mroźnej zimy chronią przed chłodem, zaś podczas upalnego lata stanowią skuteczną ochronę głowy przed palącym słońcem. Intensywna kolorystyka, ciekawe zdobienia i wzory gwarantują modny i atrakcyjny wygląd. Czapki stały się modnym dodatkiem stroju, są coraz chętniej zakładane bez względu na wiek. Zapewniają doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Praktyczna i funkcjonalna czapka może towarzyszyć Ci podczas każdej aktywności fizycznej, w drodze do pracy czy podczas spacerów i wycieczek. Wszystkie czapki wykonane zostały z najlepszej jakości materiałów, które są niezwykle trwałe oraz charakteryzują się dużą wytrzymałością. Szereg innowacyjnych rozwiązań pozwala skutecznie zabezpieczyć głowę przed wiatrem, mrozem oraz palącym słońcem. Warto wspomnieć tutaj o niezawodnej membranie windstopper, która zatrzymuję wiatr zachowując przy tym wysokie parametry oddychalności. Lekka membrana gwarantuję doskonałą ochronę oraz zachowuje odpowiedni mikroklimat organizmu.

W sklepie internetowym Sportmix znajdziecie szeroki wybór czapek na zimę i lato. Czapki z pomponem, wełniane, z daszkiem, czapki z membraną Windstopper oraz Windlocker. Cienkie i elastyczne, wykonane z lżejszych materiałów polecane do biegania i na rower. Szeroki wybór czapek pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do indywidualnego kształtu twarzy, stylu oraz pory roku.

Więcej

Czapki W tej kategorii nie ma produktów.