Podkategorie

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Gogle narciarskie

Gogle narciarskie damskie marki Uvex

Jazda na nartach i snowboardzie to dyscypliny zimowe, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Zapewniają dużo radości dzieciom i dorosłym. Decydując się na uprawianie sportu zimowego pamiętajmy o odpowiedniej ochronie oczu. Bez względu na umiejętności oraz doświadczenie warto zainwestować w dobry sprzęt o...

Gogle narciarskie damskie marki Uvex

Jazda na nartach i snowboardzie to dyscypliny zimowe, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Zapewniają dużo radości dzieciom i dorosłym. Decydując się na uprawianie sportu zimowego pamiętajmy o odpowiedniej ochronie oczu. Bez względu na umiejętności oraz doświadczenie warto zainwestować w dobry sprzęt ochronny. Firma Uvex oferuję szeroki wybór gogli narciarskich dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Doskonale wiemy, że właściwa widoczność oznacza większe bezpieczeństwo. Dlatego oferujemy swoim klientom produkty z najwyższej półki. Dla wszystkich, którzy szukają maksymalnej frajdy na śniegu proponujemy gogle marki Uvex. Szereg nowoczesnych rozwiązań oraz innowacyjne technologie użyte przy produkcji gogli Uvex gwarantują wygodę oraz maksymalny komfort podczas użytkowania.

Gogle narciarskie Uvex doskonale zabezpieczają oczy przed niekorzystnymi działaniem warunków atmosferycznych. Filtry UV zawarte w soczewkach zapewniają 100% ochronę oczu, blokując szkodliwe promieniowanie. Szkła polikarbonowe są niezwykle odporne na zarysowania, posiadają specjalną powłokę Supravision, która skutecznie zabezpiecza przed parowaniem, nie zmieniając przy tym jakości optycznej szkieł.

W ofercie sklepu internatowego sportmix.icono.pl każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaawansowane tehcnologicznie gogle Variomatic, z systemem fotochromowym, który automatycznie dostosowuje stopień zaciemnienia szyby do aktualnie panujących warunków. Świetnym rozwiązaniem są również gogle wyposażone w soczewki z polaryzacją, które redukują odblaski i refleksy odbijane od śniegu.

Więcej

Gogle narciarskie W tej kategorii nie ma produktów.