Podkategorie

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Kije trekkingowe

Kije trekkingowe i Nordic Walking

Dyscyplina sportowa Nordic Walking cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród starszych jak i młodszych osób. Marsz z kijami to doskonały sposób na zwiększenie naszego poziomu aktywności. Nordic Walking to sport, który może być uprawiany przez wszystkich bez względu na wiek. Sport ten angażuje do w...

Kije trekkingowe i Nordic Walking

Dyscyplina sportowa Nordic Walking cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród starszych jak i młodszych osób. Marsz z kijami to doskonały sposób na zwiększenie naszego poziomu aktywności. Nordic Walking to sport, który może być uprawiany przez wszystkich bez względu na wiek. Sport ten angażuje do wysiłku aż 90% naszych mięśni. Dyscyplin ta jest dosyć łagodna, podczas aktywności oszczędzane są stawy, więzadła, ścięgna oraz mięśnie. Nordic Walking to dyscyplina bardzo prosta do opanowania. Nie wymaga specjalnych przygotowań oraz ćwiczeń. Polecana jest dosłownie dla każdego.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie kije trekkingowe oraz kije do Nordic Walking odpowiednie dla całej rodziny. Markowe kije Viking dostępne są w trzech wersjach: kije o stałej długości, kije o regulowanej długości oraz kije składane. Dostępne są również w ciekawych wersjach kolorystycznych ze sportowym designem, który nadaje kijom dynamiki i trafia w gusta pań i panów.

Kije sportowe zostały wyposażone profilowane piankowe uchwyty z systemem Clip-On, która umożliwia regulację długości. Solidna konstrukcja kijków Viking gwarantuję, że doskonale poradzą sobie w zróżnicowanym terenie. Dla miłośników ekostylu proponujemy kije Viking Bambu, które gwarantują maksymalny komfort podczas marszu. Model Viking Carbo to kolejna ciekawa propozycja w któej wykorzystana została carbon technology łącząca w sobie lekkość, elastyczność i wytrzymałość. Ultralekkie kije zyskują na stabilności i trwałości przy aktywnym użytkowaniu na zróżnicowanych trasach.

Więcej

Kije trekkingowe W tej kategorii nie ma produktów.