Podkategorie

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Kije trekkingowe

Wyjątkowe kije trekkingowe i kije nordic walking marki Uvex

Marsz z kijami to doskonały sposób na zwiększenie poziomu aktywności. Nordic Walking to dyscyplina sportowa, która może być uprawiana przez wszystkich bez względu na wiek. Nordic Walking cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród starszych jak i młodszych osób.Oferujemy bo...

Wyjątkowe kije trekkingowe i kije nordic walking marki Uvex

Marsz z kijami to doskonały sposób na zwiększenie poziomu aktywności. Nordic Walking to dyscyplina sportowa, która może być uprawiana przez wszystkich bez względu na wiek. Nordic Walking cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród starszych jak i młodszych osób.Oferujemy bogaty wybór kijów trekkingowych oraz kijów do Nordic Walking marki Viking. W ofercie naszego sklepu dostępne są trzy rodzaje kijów - o stałej długości, regulowane oraz składane. Ładna i ciekawa kolorystka ze sportowym designem bez wątpienia trafi w gusta zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Kije sportowe wyposażone zostały w profilowane piankowe uchwyty z systemem Clip-On, która umożliwia regulację długości. Solidna konstrukcja kijków Viking gwarantuję, że doskonale poradzą sobie w zróżnicowanym terenie. Dla miłośników ekostylu proponujemy kije Viking Bambu, które gwarantują maksymalny komfort podczas marszu. Model Viking Carbo to kolejna ciekawa propozycja w któej wykorzystana została carbon technology łącząca w sobie lekkość, elastyczność i wytrzymałość. Ultralekkie kije zyskują na stabilności i trwałości przy aktywnym użytkowaniu na zróżnicowanych trasach.

Więcej

Kije trekkingowe W tej kategorii nie ma produktów.