Metody wysyłek

W Sklepie internetowym Sportmix.pl masz możliwość wyboru jednej z 3 dostępnych metod dostawy/odbioru swojego zamówienia. 

1. Dostawa kurierem DPD
Opłata:
0,00 zł w przypadku zamówień powyżej 100 zł
15,00 zł w przypadku wszystkich zamówień o wartości do 100 zł

2. Dostawa do paczkomatu InPost
Opłata:
0,00 zł w przypadku zamówień powyżej 100 zł
15,00 zł w przypadku wszystkich zamówień o wartości do 100 zł

3. Odbiór osobisty zamówienia w siedzibie sklepu Sportmix.pl 
Brak opłat. Odbiór osobisty możliwy pod adresem: Buczkowice ul. Bielska 1124, w godzinach 8:30-15:30.
W przypadku odbioru osobistego prosimy o złożenie zamówienia nie później niż 2h przed planowaną godziną odbioru (Uwaga: w okresie zimowym przygotowanie zamówienia do odbioru osobistego może potrwać dłużej - zalecamy odbiór na następny dzień roboczy lub wcześniejszy kontakt telefoniczny). 
Istnieje możliwość opłacenia zamówienia na miejscu - gotówką lub kartą płatniczą. 

Terminy wysyłek

Zależy nam na tym, aby nasi klienci otrzymywali swoje zamówienia możliwie jak najszybciej. Dlatego większość zamówień złożonych w dzień roboczy do godziny 12:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. 
W każdym przypadku paczki są wysyłane do klientów w czasie nie dłuższym niż 48h od zamówienia. Wysyłki towaru realizowane są w dni robocze i uzależnione są od wybranej opcji płatności i dostawy.

Wysyłka poza granicę Polski

W Sportmix.pl wysyłamy zamówienia do następujących krajów: Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania.

W przypadku wysyłki za granicę prosimy o kontakt w celu określenia kosztów dostawy.