Darmowa dostawa od 200zł - 30 dniowe prawo zwrotu

Buty narciarskie K2 MINDBENDER 130 LTD BURST

SKU
10E2103/11
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Buty narciarskie K2 MINDBENDER 130 LTD BURST

SKU
10E2103/11

Buty narciarskie męskie K2 MINDBENDER 130 LTD BURST 

Zbudowane z formowanej na gorąco skorupy Powerlite, łącznika Friction Free Cuff Pivot, technicznych złączek i wytrzymałego flexu 130, Mindbender 130 to wszechstronne buty freeride, których potrzebujesz zarówno do wypraw z użyciem wyciągu krzesełkowego, jak i przy pomocy własnych nóg. Kiedy nadejdzie czas na wyprawę poza ośrodek, przełącz Powerlock Spyne w tryb spaceru i doceń imponujący zakres ruchu wynoszący 50 stopni podczas wspinaczki pod górę do następnego celu.

CECHY:

Flex: 130

Szerokość: 98 mm

Waga: 1740g @ 26,5

Wkładka: PowerFit Pro Tour

 

PRZEZNACZENIE: 

  • All Mountain
  • Freeride

TECHNOLOGIE: 

Fastfit Instep

Bardziej miękki materiał TPU jest stosowany w obszarze podbicia skorup wybranych modeli w celu szybkiego i łatwego włożenia i wyjęcia.

Grip Walk Outsoles

Wymienne podeszwy rockerowe posiadające certyfikat ISO 9523 , idealnie współpracują z wiązaniami Maker Grip Walk.  Zapewniają lepszą przyczepność i komfort podczas chodzenia jak i stania w butach , jednocześnie bez kompromisu jeśli chodzi o transmisje energii pomiędzy butami a wiązaniami. Dostępne do kupienia osobno jak i jako dodatek do butów narciarskich.

Powefuse Spyne

Wzmocnienie w tylnej części buta narciarskiego w kształcie litery Y. Jest to zintegrowany ze skorupą buta twardszy materiał stosowany dla zapewnienia większej sztywności. Bez konieczności zwiększenia wagi całego produktu.

Dane techniczne:

Więcej informacji
marka: K2