Nowy Obniżka! Łyżwy K2 F.I.T. ICE - 25E0030/11

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Łyżwy K2 F.I.T. ICE - 25E0030/11

K2

339.14

-15%

398,99 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

Łyżwy K2 F.I.T. ICE

 

K2 od lat jest marką jednoznacznie kojarzoną ze sprzętem z najwyższej półki technologicznej. Modele łyżew K2 stanowią punkt odniesienia dla wszystkich innych firm z branży. To one wyznaczają standardy jakości i komfortu.

Łyżwy rekreacyjne K2 FIT Ice stanowią dobry wybór dla osób, które poszukują sprzętu trwałego i solidnego, a zarazem ciepłego i wygodnego. Technologia SoftBoot znana i sprawdzona w rolkach znalazła również swoje zastosowanie również w łyżwach marki K2. Idealne dopasowanie, wygoda i komfort użytkowania butów w technologii SoftBoot sprawia, że stanowią one niemal drugą skórę. K2 FIT Ice to idealne rozwiązanie dla zmarzniętych stóp. Zapewniają komfort i ciepło, nawet w bardzo mroźne dni, dlatego sprawdzą się doskonale zarówno na lodowiskach zamkniętych jak i tych na świeżym powietrzu.

 

Technologie:

  

  • But typu Softboot.
  • Liner z materiału szczotkowanego, impregnowanego (Warm Brushed Liner/Water-Repellant Materials). But wewnętrzny ocieplony, wykonany w technologii SoftBoot Second Skin (lekki, oddychający, zapewnia bardzo dobre dopasowanie do stopy).
  • K2 Softboot - technologia stosowana przez markę K2 jako projekt buta wewnętrznego, zapewniający wysoką wygodę i stabilność. Oddychająca wkładka łączona jest odpowiednio utwardzonym materiałem. But wewnętrzny wykonany w technologii Softboot uznawany jest przez większość osób jako jeden z najwygodniejszych w swojej klasie. 
  • Płoza wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.
  • Wiązanie - klasyczna sznurówka, rzep pod kątem 45 stopni, oraz górna klamra ponad kostką dla lepszej stabilizacji.