15% dodatkowego rabatu na wszystko - kod: lato15

Rolki K2 F.I.T. 80 BOA - 30G0315/11

SKU
30G0315/11
Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 799,96 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Rolki K2 F.I.T. 80 BOA - 30G0315/11

Model przeznaczony do nauki i jazdy rekreacyjnej. Idealny wybór dla osób które chcą rozpocząć swoją przygodę z rolkami. Dzięki zastosowanej technologii Softboot modele marki K2 są uznawane za jedne z najwygodniejszych rolek na świecie.

Cechy:

  • Skorupa stability PLUS shell - lżejsza od swej poprzedniczki Cholewka ST zapewnia precyzyjne lecz komfortowe utrzymanie stopy w stawie skokowym zwiększając kontrolę nad rolką
  • Wkład wewnętrzny K2 Softboot miękki - wyjątkowo wygodny i dobrze wentylowany, doskonale odprowadza nagromadzone ciepło.
  • Płoza / szyna F.B.I. - kompozytowa płoza stosowana w modelach do jazdy rekreacyjnej i fitness. Płoza ta ma największy stopień absorbcji wstrząsów ze wszystkich rodzajów płóz K2, dlatego też modele wyposażone w nią są polecane do nauki jazdy oraz do poruszania się na nierównych nawierzchniach.
  • Wiązanie - Łatwy oraz bardzo szybki system wiązania BOA, rzep pod kątem 45 stopni oraz górna klamra ponad kostką dla lepszej stabilizacji
  • Kółka poliuretanowe (potocznie nazywane kauczukowymi) o średnicy 80mm i twardości 80A
  • Hamulec - montowany na prawej rolce
  • Łożyska - markowe łożyska ABEC 5 (standard ABEC w rolkach markowych jest nieporównywalnie lepszy od ABEC w rolkach nie markowych). To gwarancja bardzo dobrego toczenia się kółek bez zbędnych oporów. Są skuteczniejsze i dużo wytrzymalsze. Wykonane z najlepszych materiałów w modelu Alexis środek ciężkości maksymalnie obniżono co sprawia że jazda staje się łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Kod: 30G0315/11

Dane techniczne:

Więcej informacji
materiał dominujący: inny
Marka: K2