Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Rolki K2 MARLEE BOA - 30C0202

K2

499

499 zł

Wybierz kolor produktu:
 
Wybierz rozmiar produktu:
Wybierz rozmiar produktu:

Produkt dostępny

ROLKI MARLEE BOA

 

Marlee Boa zostały zaprojektowane tak, by dzieci z łatwością i radością mogły oddać się frajdzie z jazdy na rolkach. Płoza FBI gwarantuje maksimum stabilności, jednocześnie świetnie amortyzując nierówności podłoża. System sznurowania BOA sprawia, że zakładanie i zdejmowanie rolek staje się jeszcze szybsze.

 

Technologia wiązania: System Boa

Jest to najbardziej komfortowe i najbardziej wydajne z dostępnych rozwiązań. System ten daje możliwość dopasowania buta podczas jazdy. Eliminuje to konieczność zjeżdżania na bok trasy w celu poprawienia wiązania. System zapinania Boa pozwala także rolkarzom na komfortowe zakładanie i zdejmowanie rolek w ciągu zaledwie kilku sekund.

 

Technologia cholewki: Jr. Boa Cuff

Cholewka ta daje maksimum wsparcia, którego potrzebują dzieci, a także zapewnia łatwość ubierania. Sprawia to, że system Boa Jr. jest niezastąpiony w produktach młodzieżowych.

 

Technologia płozy: F.B.I.

System blokowania podstawy ramy (F.B.I.) tworzy kompozytową płozę rekreacyjną, która pochłania więcej wibracji na drodze niż jakakolwiek inna rama. Płoza ta jest idealna dla początkujących rolkarzy oraz do jazdy w trudnym, nierównym terenie.

 

Cholewka: Junior BOA Cuff

 Płoza: F.B.I. Frame

 Kółka: 72mm 80A

 Łożyska: ABEC 3

 Wiązanie: BOA

Możliwość regulacji o 5 rozmiarów!

 Rozmiary: S – 29-34 | M 32-37 | L 35-40