Obniżka! Kurtka damska Killtec 37409/400

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Kurtka damska Killtec 37409/400

KILLTEC

394.39

-32%

579,98 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

Kurtka damska Killtec 37409/400

Dzięki klasycznemu, ponadczasowemu wzornictwu funkcjonalna kurtka firmy Killtec jest idealnym towarzyszem nie tylko podczas aktywności na świeżym powietrzu, ale także w życiu codziennym. Kurtka skutecznie chroni przed wilgocią i wiatrem dzięki wiatroszczelnemu i wodoodpornemu materiałowi zewnętrznemu oraz podklejanym szwom. Oczywiście jest ona również oddychająca. Dzięki bocznym zamkom błyskawicznym kurtka zapewnia dużą swobodę ruchów. Posiada kieszeń na telefon komórkowy, dwie kieszenie boczne i kieszeń na ramieniu zamykaną na zamek błyskawiczny. Kaptur można indywidualnie regulować lub w razie potrzeby całkowicie zdjąć.

Firma Killtec nieustannie dąży do tego, aby jej kolekcje były bardziej zrównoważone i przyszłościowe, dlatego w coraz większym stopniu koncentruje się na bardziej odpowiedzialnych procesach produkcyjnych. Dlatego kurtka nie zawiera PFC.

Kod: 37409/400