Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Kurtka damska Killtec - Alisi - 32730

KILLTEC

599

599 zł

Wybierz kolor produktu:
 
Wybierz rozmiar produktu:
Wybierz rozmiar produktu:

Produkt dostępny

Kurtka damska Killtec –  Alisi 32730

Kurtka damska - Alasi marki Killtec stworzona została do codziennego użytkowania, podróżowania i zwiedzania w każdą porę roku i pogodę. Jest dokonała zarówno na wszelkie górskie wędrówki, jak i podczas codziennych przygód w mieście. Uniwersalna parka o miejskim fasonie. Zostały zastosowane w niej takie takie funkcje jak: odpinany i regulowany kaptur za pomocą sznurków. Główny zamek wykończony patką chroniącą podbródek. Membrana Killtec wodoodporność 8000mm / oddychalność 3000mm)

.

BREATHABLE -  ODDYCHALNOŚĆ

Poszukujesz odzieży która oddycha? Wykorzystywane przez nas materiały charakteryzują się wysokim współczynnikiem oddychalności od 3 000 do 10 000 g / m2 / 24h. Dzięki nowoczesnym membranom wilgoć transportowana jest na zewnątrz zapewniając Co więcej, niektóre kurtki mają dodatkowe otwory wentylacyjne. Tak więc nawet podczas intensywnej aktywności wilgoć nie zostanie uwięziona w twoich ubraniach.

WATERPROOF- WODOODPRONOŚĆ

Śnieżyca a może ogromna ulewa? Już nie musisz się martwić, nasze membrany zadbają o ciebie. W naszej letniej ofercie ( z wykorzystaną technologią Waterproof) stosujemy parametry od 8.000 do 10.000 mm. Dodatkowo klejone szwy zabezpieczą miejsca najbardziej podatne na  przemakanie.

MATERIAŁ: Full Dull Polyester Melange, 100% Polyester, breathable PU lamination, water column 8.000 mm, moisture vapour permeability 3.000 g/m²/24 h, all seams taped, 100% waterproof LINING- Polyester Taffeta, 100% Polyester / MIX Teddy Fleece, 100% Polyester