Obniżka! Kurtka damska Killtec - Lasia - 32253

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Kurtka damska Killtec - Lasia - 32253

KILLTEC

277

-48%

529 zł

Wybierz kolor produktu:
 
Wybierz rozmiar produktu:
Wybierz rozmiar produktu:

Produkt dostępny

Kurtka damska Killtec – Lasia 32253

Zimowa, techniczna kurtka damska,  zapewni każdemu odpowiednią wygodę podczas codziennego użytku jak i podczas zimowych atrakcji sportowych. Stanie się niezastąpiona w każdy mroźny dzień, podczas wypadu poza miasto jak również do uprawiania sportów zimowych.

Kurtka Lasia powinna obowiązkowo znaleźć się w każdej szafie! Doskonale wykonana z najwyższej jakości materiałów, posiadających membranę 8.000 mm/3.000 g/m2 /24h zapewnia nieprzemakalność oraz oddychalność.

BREATHABLE -  ODDYCHALNOŚĆ

Poszukujesz odzieży która oddycha? Wykorzystywane przez nas materiały charakteryzują się wysokim współczynnikiem oddychalności od 3 000 do 10 000 g / m2 / 24h. Dzięki nowoczesnym membranom wilgoć transportowana jest na zewnątrz zapewniając Co więcej, niektóre kurtki mają dodatkowe otwory wentylacyjne. Tak więc nawet podczas intensywnej aktywności wilgoć nie zostanie uwięziona w twoich ubraniach.

WATERPROOF- WODOODPRONOŚĆ

Śnieżyca a może ogromna ulewa? Już nie musisz się martwić, nasze membrany zadbają o ciebie. W naszej letniej ofercie ( z wykorzystaną technologią Waterproof) stosujemy parametry od 8.000 do 10.000 mm. Dodatkowo klejone szwy zabezpieczą miejsca najbardziej podatne na  przemakanie.

MATERIAŁ: L Full Dull Polyester Structure, 100% Polyester, PU lamination, water column 8.000 mm LINING Full Dull Polyester Structure, 100% Polyester FILLING Polyfill, 100% Polyester