Obniżka! Kurtka dziecięca Grow Up Killtec 37473/450

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Kurtka dziecięca Grow Up Killtec 37473/450

KILLTEC

203.99

-32%

299,99 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

Kurtka dziecięca Killtec 37473/450

Ta funkcjonalna kurtka z funkcją Grow Up firmy Killtec umili każdą śnieżną przygodę najmłodszych. Kurtka zimowa jest wyposażona w elementy odblaskowe. Dzięki wodoodporności 10 000 mm słupa wody i podklejanym szwom kurtka jest w 100% wodoodporna i wiatroszczelna. Jest również pokryta laminatem oddychającym. Wewnątrz znajduje się przytulny polar, który utrzymuje ciepło i zapewnia optymalny komfort. Kaptur ma daszek i jest również podszyty polarem. Antypoślizgowa osłona przeciwśnieżna zapobiega przedostawaniu się wilgoci. Obszycie można regulować za pomocą sznurka ściągającego. Rękawy są zakończone elastycznymi mankietami. Dzięki praktycznej wszywce z imieniem kurtka nie zgubi się łatwo w przedszkolu. Absolutnym plusemultra są rękawy, które można przedłużyć o ok. 4 cm, dzięki czemu kurtkę można nosić również o jeden rozmiar później.

Firma Killtec nieustannie dąży do tego, aby jej kolekcje były bardziej zrównoważone i przyszłościowe, dlatego w coraz większym stopniu koncentruje się na bardziej odpowiedzialnych procesach produkcyjnych. Dlatego kurtka nie zawiera PFC.

Kod: 37409/450