Viking

Viking

Działająca od ponad 15 lat na rynku marka Viking - związana z akcesoriami sportowymi od samego początku stawiała na rozwój własnego niepowtarzalnego stylu. Takiego który miał zapewnić przede wszystkim uznanie konsumentów w kraju jak również za granicą. Dzięki konsekwencji oraz precyzji firma stopniowo poszerzała swoją ofertę zaczynając od samyc...

Viking

Działająca od ponad 15 lat na rynku marka Viking - związana z akcesoriami sportowymi od samego początku stawiała na rozwój własnego niepowtarzalnego stylu. Takiego który miał zapewnić przede wszystkim uznanie konsumentów w kraju jak również za granicą. Dzięki konsekwencji oraz precyzji firma stopniowo poszerzała swoją ofertę zaczynając od samych rękawic w 1996 roku, aż do pełnej kolekcji odzieży, bielizny termicznej, akcesoriów w roku 2012. Wszystkie produkty w kolekcji firmowej Viking projektowane są i wytwarzane z myślą o ludziach aktywnych sportowo ceniących sobie przede wszystkim komfort podczas wysiłku jak również odpowiednią ochronę. Oba te elementy są gwarantowane przez produkty firmowane marką Viking. Wynika to z polityki i staranności firmy która, zawsze stawiała na wykonanie z najlepszej jakości materiałów, pełną funkcjonalność jak również i stylistykę i wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami w modzie sportowej.

Dzięki temu klienci każdego roku uzyskują możliwość kupowania produktów z ciekawych i cenionych kolekcji. To właśnie dzięki temu urozmaiceniu marka tak szybko zaczęła zdobywać uznanie w oczach sieci sklepów sportowych a przez co i klientów. Dbając o styl firma nie zapomina o wykorzystywaniu w procesie produkcji wszystkich istotnych technologii zapewniających komfort podczas wysiłku fizycznego. Dzięki nim wkładający odzież są chronieni przez zimnem, wilgocią, jak również wiatrem a jednocześnie mają też gwarancję tak zwanej oddychalności materiału. Poszerzanie a w efekcie kompleksowość oferty firmy sprawia że poszukujący odzieży sportowej na zimę mogą śmiało skompletować wszystko co potrzebne. Z pełnym przekonaniem co do funkcjonalności oraz jakości rozwiązań. Produkty marki Viking mogą Państwo zakupić w sklepie sportmix.icono.pl Wszystkie dostępne artykuły wysyłamy zaraz po złożeniu zamówienia kurierem dzięki czemu klient ma możliwość otrzymania ich już następnego dnia. W przypadku produktów oznaczonych „na zamówienie”, artykuły sprowadzane są bezpośrednio od producenta a czas oczekiwania może przedłużyć się do 10 dni roboczych. W razie potrzeby zamówienie wymienić można w ciągu 10 dni.

Więcej

Viking  Znaleziono 789 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 789 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 789 elementów