Podkategorie

Filtry

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

MEINDL Znaleziono 393 produktów.

Pokazuje 385 - 393 z 393 elementów
Pokazuje 385 - 393 z 393 elementów
MEINDL

Buty Meindl

Katalog Lato 2022 zobacz

Ile można wiedzieć o projektowaniu oraz wytwarzaniu butów po 300 latach nieprzerwanej praktyki? Na to pytanie mogą odpowiedzieć zarządzający firmą butów Meindl, czyli najbardziej znaną marką w branży obuwia turystycznego. Zgodnie z misją firmy Meindl tworzy modele butów, które łączą tradycje oraz nowe technologie. Meindl stawia przede wszystkim na mistrzostwo w wykonywaniu butów, dzięki czemu komfort łączony jest z ich odpornością na zużycie. Meindl od lat wprowadza z powodzeniem modele, które cenione są przez klientów przez całe dziesięciolecia.

Firma butów Meindl znana jest również z tego iż w 1976 jeden z właścicieli stworzył przewodnik po obuwiu outdorowym dzięki czemu każdy może odpowiednio dobrać obuwie do tego jaką przewiduje aktywność. Nie dziwi zatem że w ofercie marki znaleźć można buty każdego typu, zaczynając od butów do codziennego użytku, pieszych wycieczek, do spacerów po terenach pagórkowatych jak również i w góry wysokie oraz wspinaczki górskiej. Kupując buty tej marki każdy dostaje gwarancję pełnego satysfakcji oraz długiego użytkowania w taki sposób jaki najbardziej jest preferowany. Czy jest miłośnikiem sporadycznego ruchu po leśnych ścieżkach, czy entuzjastą zdobywania lodowców, wyposażony w buty Meindl będzie poruszać się pewnie i komfortowo.

Dlaczego warto kupić buty Meindl w Sportmix.pl

Sportmix.pl jest oficjalnym sklepem dystrybutora marki Meindl w Polsce. Decydując się na zakup obuwia Meindl w naszym sklepie masz gwarancję oryginalności i najwyższej jakości produktów oraz usług. Zamówienia realizowane są codziennie. Dodatkowo masz 30 dni na zwrot lub bezpłatną wymianę butów. 

Klasyfikacja twardości podeszwy

W 1976 roku Alfons Meindl stworzył Przewodnik Outdorowy Meindl i podzielił obuwie na różne kategorie zastosowania. Dziś dzięki niemu znajdziesz buty perfekcyjnie dobrane do Twoich potrzeb.

 

Aktywność: wypoczynek, użytek codzienny, wycieczki/podróże, spacery
Teren: dobrze utrzymane szlaki, parki, obuwie odpowiednie na każdy  dzień

Aktywność: wycieczki terenowe, niskie góry, pogórze
Teren: dobrze i słabo utrzymane szlaki, ścieżki górskie

Aktywność: wymagające trekkingi w niskich górach, lekkie trekkingi górskie
Teren: nierówne szlaki, strome szlaki górskie

Aktywność: wymagające trekkingi, ostre wspinaczki, wyjścia wysokogórskie
Teren: nierówne szlaki, rumowiska skalne, via ferraty

Aktywność: wyjścia w wysokie góry, wspinaczka lodowa, najtrudniejsze trekkingi Teren: lodowce, bardzo nierówne trasy, teren bez wytyczonych tras, rumowiska skalne, via ferraty

Aktywność: wspinaczka lodowa w rakach automatycznych Teren: teren bez wytyczonych szlaków, lodowce, ekstremalne trasy lodowe, wspinaczka lodowa