Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Producent
  Rozmiar

  Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

  Bidony Znaleziono 99 produktów.

  Pokazuje 1 - 24 z 99 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 99 elementów
  Bidony

  Bidony CamelBak 

  Bidony CamelBak zostały stworzone z myślą o ludziach aktywnych i spełniają wszystkie ich potrzeby. W ofercie znajdują się zarówno bidony rowerowe, jak i bidony dla biegaczy. Materiały, z których są wykonywane bidony CamelBak są wolne od BPA/BPF/BPS, dzięki czemu są w pełni bezpieczne i nie pochłaniają smaków oraz zapachów. Specjalnie skonstruowane, szczelne ustniki powstrzymują ryzyko wycieku wody. Bogata oferta kolorystyczna oraz różne pojemności poszczególnych bidonów CamelBak gwarantują, że każdy znajdzie coś dla siebie.

   

  Bogaty wybór bidonów CamelBak dla każdego

  Posiadamy duży wybór produktów i akcesoriów niezbędnych do codziennych zajęć, ćwiczeń i wielu innych aktywności fizycznych. Wśród nich znajdują się bidony CamelBak, które są tak zaprojektowane, aby były wygodne do używania przez rowerzystów, biegaczy, joginów i innych sportowców. W ich produkcji zastosowano specjalny materiał - polipropylen trustate wykorzystujący jony srebra. Dzięki takiemu rozwiązaniu hamowany jest rozwój bakterii. Co ważniejsze, nasze bidony CamelBak zostały wykonane ze specjalnych surowców, które nie pochłaniają smaków i zapachów, dzięki czemu są wielorazowe i można w nich przetrzymywać napoje w różnych smakach. Wyposażono je w wygodny w czyszczeniu ustnik, który można rozłożyć na kilka części, by bez obaw umyć je w zmywarce. Poznaj wszystkie nasze modele i wybierz ten, który najbardziej spełnia Twoje oczekiwania!

   

  Różne rodzaje bidonów od CamelBak

  Nasza bogata oferta produktów umożliwia wybór bidonu, który jest dla Ciebie najbardziej funkcjonalny. Posiadamy bidony CamelBak dla rowerzystów, biegaczy, a także modele dedykowane na siłownię lub zajęcia fitness. Produkty różnią się od siebie pojemnością, kształtem, wielkością i kolorystyką. Wszystkie bidony CamelBak zostały wzbogacone o blokadę, która zapewnia bezpieczny transport, dzięki czemu podróżując, nie musisz obawiać się o wyciek napoju. Z pewnością uwagę wielu naszych klientów przyciągnie bidon stworzony z myślą o biegaczach, który wyróżnia się swoim niepowtarzalnym kształtem. Jest bardzo poręczny, dlatego można go z łatwością trzymać w dłoni, zmieści się również do kieszeni kamizelek i kurtek. Wszystkie oferowane bidony CamelBak, zostały stworzone z bezpiecznych materiałów, które nie są szkodliwe dla zdrowia i organizmu, dlatego wybierając nasze produkty, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa.