Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Rozmiar

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

ComfortFit Znaleziono 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
ComfortFit

Komfortowe buty turystyczne Meindl z serii ComfortFit

ComfortFit to kolekcja ciepłych i bardzo wygodnych butów zimowych, dzięki którym każda wyprawa zimowa staje się niezwykle przyjemna i bezpieczna. Specjalna podeszwa Meindl Ultra Grip zastosowana w butach Meindl z serii ComfortFit zapewnia idealne dopasowanie do każdego rodzaju terenu oraz świ...

Komfortowe buty turystyczne Meindl z serii ComfortFit

ComfortFit to kolekcja ciepłych i bardzo wygodnych butów zimowych, dzięki którym każda wyprawa zimowa staje się niezwykle przyjemna i bezpieczna. Specjalna podeszwa Meindl Ultra Grip zastosowana w butach Meindl z serii ComfortFit zapewnia idealne dopasowanie do każdego rodzaju terenu oraz świetną stabilność na gładkich nawierzchniach. Specjalna podeszwa w butach Meindl z serii ComfortFit jest znacznie szersza i obszerniejsza, co daje więcej przestrzeni.

Komfortowe buty turystyczne Meindl idealnie nadaje się do pieszych wycieczek i spacerów górskich oraz do codziennego użytku. Dzięki klasycznej formie butów oraz odpowiednio dobranej kolorystyce, buty Miendl przypadają do gustu klientom na całym świecie. Decydując się na obuwie zimowe Meindl ComfortFit zapewniasz sobie maksymalny komfort.

Więcej