Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Rozmiar

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Air Revolution Znaleziono 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Air Revolution

Buty trekkingowe Meindl z serii Air Revolution

Air Revolution to wysokiej jakości zaawansowane obuwie niemieckiej marki Meindl, które zapewnia wyjątkowy komfort podczas użytkowania. Buty trekkingowe Meindl z serii Air Revolution zostały stworzone z myślą o ludziach aktywnych, którzy kochają wyprawy, wspinaczki oraz wyjścia wysokogórskie na nieró...

Buty trekkingowe Meindl z serii Air Revolution

Air Revolution to wysokiej jakości zaawansowane obuwie niemieckiej marki Meindl, które zapewnia wyjątkowy komfort podczas użytkowania. Buty trekkingowe Meindl z serii Air Revolution zostały stworzone z myślą o ludziach aktywnych, którzy kochają wyprawy, wspinaczki oraz wyjścia wysokogórskie na nierównych i stromych szlakach.

Obuwie Mienld gwarantują odpowiednią temperaturę wewnątrz butów, co zapewnia maksymalny komfort podczas użytkowania. Nowoczesna membrana Gore-Tex zastosowana w butach trekkingowych Miendl Air Revolution sprawia, że są one wodoodporne oraz posiadają właściwości oddychające. Specjalna cholewka idealnie dopasowuje się do naturalnego kształtu stopy a system sznurowania DIGAfix zapewnia doskonałe trzymanie boczne stopy.

Model butów Air Revolution zdobył szereg nagród oraz cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn na całym świcie.

Więcej