Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Rozmiar

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Gore-Tex Surround Znaleziono 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Gore-Tex Surround

Gore-Tex Surround - Buty turystyczne na każdą pogodę

Obuwie z linii Surround idealnie sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Modele butów Meindl wyposażone zostały w innowacyjną technologię Gore-Tex Surround, która gwarantuje wysoką oddychalność oraz trwałą wodoszczelność. Twoje stopy pozostaną ciepłe i przyjemne przez długi czas oraz odpo...

Gore-Tex Surround - Buty turystyczne na każdą pogodę

Obuwie z linii Surround idealnie sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Modele butów Meindl wyposażone zostały w innowacyjną technologię Gore-Tex Surround, która gwarantuje wysoką oddychalność oraz trwałą wodoszczelność. Twoje stopy pozostaną ciepłe i przyjemne przez długi czas oraz odporniejsze na zimo jak i nadmierne przegrzewanie się.

Laserowo wycinane otwory znacznie poprawiają cyrkulację powietrza. Specjalna platforma, która znajduję się bezpośrednio pod stopą, dzięki temu wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz przez laminat Gore-Tex znajdujący się dookoła stopy. Niezwykle miękki i elastyczny mankiet cholewki gwarantuje wyjątkową wygodę. Specjalna wkładka skutecznie pochłania i magazynuje pot. Świetnie dopasowuje się do indywidualnego kształtu stopy.

Szereg unikalnych rozwiązań zastosowanych w butach Meindl z kolekcji Surround zapewnia maksymalny komfort. Buty z tej kategorii mają szerokie zastosowanie - idealnie nadają się do lekkich wypraw terenowych, podróży, spacerów oraz codziennego użytku.

Więcej