Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

  Gore-Tex Surround Znaleziono 5 produktów.

  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  Gore-Tex Surround

  Obuwie Meindl z technologią Gore-Tex Surround

  Obuwie z linii Surround idealnie sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Modele butów Meindl wyposażone zostały w innowacyjną technologię Gore-Tex Surround, która gwarantuje wysoką oddychalność oraz trwałą wodoszczelność. Twoje stopy pozostaną ciepłe i przyjemne przez długi czas oraz odporniejsze na zimo jak i nadmierne przegrzewanie się.

  Laserowo wycinane otwory znacznie poprawiają cyrkulację powietrza. Specjalna platforma, która znajduję się bezpośrednio pod stopą, dzięki temu wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz przez laminat Gore-Tex znajdujący się dookoła stopy. Niezwykle miękki i elastyczny mankiet cholewki gwarantuje wyjątkową wygodę. Specjalna wkładka skutecznie pochłania i magazynuje pot. Świetnie dopasowuje się do indywidualnego kształtu stopy.

  Szereg unikalnych rozwiązań zastosowanych w butach Meindl z kolekcji Surround zapewnia maksymalny komfort. Buty z tej kategorii mają szerokie zastosowanie - idealnie nadają się do lekkich wypraw terenowych, podróży, spacerów oraz codziennego użytku.