Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

  Rękawice bramkarskie Znaleziono 113 produktów.

  Pokazuje 1 - 24 z 113 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 113 elementów
  Rękawice bramkarskie

  Rękawice bramkarskie marki Reusch

  Marka Reusch znana jest z produkcji najwyższej klasy rękawic, odzieży oraz akcesoriów ochronnych dla bramkarzy. Jako lider w dziedzinie produkcji rękawic bramkarskich Reusch zyskał sobie liczne grono zwolenników zarówno wśród profesjonalnych bramkarzy, jak i tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką nożną. Rękawice bramkarskie oferowane przez firmę Reusch spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania sportowców na całym świecie.

  Rękawice z serii Argos to połączenie najwyższej jakości i doskonałego stylu. Szereg innowacyjnych funkcji zastosowanych w rękawicach Reusch zapewnia bramkarzowi maksymalne bezpieczeństwo, ochronę oraz pełną kontrolę podczas interwencji na boisku.

  Podczas walki o piłkę, najbardziej narażone na kontuzję są dłonie bramkarza. Linia rękawic dla bramkarzy Reusch Argos cechuje się mnóstwem szczegółów i ulepszeń. Rękawice zapewniają doskonałe właściwości chwytne oraz skutecznie zabezpieczają dłonie bramkarza przed wszelkimi kontuzjami i urazami podczas meczu.

  Profesjonale rękawice bramkarskie zostały wyposażone w szereg technologii. Ortho-tec to technologia, która została zastosowana w rękawicach Reusch Argos. Zapewnia skuteczną ochronę palców bramkarza. Niezwykle elastyczna konstrukcja pozwala na swobodne ruchy dłoni oraz zabezpiecza przed przeciążeniem palców podczas meczu. Podczas meczu potrafi być bardzo gorąco bramkarz bardzo się poci i odczuwa dyskomfort. Wilgotne ręce są nie tylko nieprzyjemne, ale również mogą mieć negatywny wpływ na czucie piłki. Firma Reusch opracowała system - AirVentSystem, który zapewnia maksymalną wentylację wewnątrz rękawicy. Shockshield Advanced gwarantuje bramkarzowi bezpieczeństwo, ochronę i pełną kontrolę podczas interwencji na boisku.

  Rękawice Reusch są najlepszą propozycją dla wszystkich tych, którzy szukają maksymalnej ochrony i wygodny podczas gry w piłkę nożną. Rękawice bramkarskie Reusch Argos charakteryzuje wygoda i funkcjonalność. Estetyka oraz unikalny styl dodatkowo wpływają na komfort i pewność siebie na boisku.