Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Rozmiar

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Materace dmuchane Znaleziono 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Materace dmuchane

Dmuchane materace Sea To Summit są zbudowane z komór powietrznych Air Sprung Cells, które dopasowują się do kształtu ciała i dają poczucie komfortu i wygody podczas snu. Ultralekki materiał, z którego materace są wykonane, dodatkowo pokryty został warstwą izolacyjną, która zapobiega utracie ciepła - nawet w zimne noce nie zmarzniemy. Aby ułatwić...

Dmuchane materace Sea To Summit są zbudowane z komór powietrznych Air Sprung Cells, które dopasowują się do kształtu ciała i dają poczucie komfortu i wygody podczas snu. Ultralekki materiał, z którego materace są wykonane, dodatkowo pokryty został warstwą izolacyjną, która zapobiega utracie ciepła - nawet w zimne noce nie zmarzniemy. Aby ułatwić użytkowanie materace zostały zaopatrzone w wielofunkcyjny wentyl powietrza. Dzięki niemu składanie i rozkładanie materaca jest bezproblemowe i szybkie.

Materace marki Sea To Summit są wyjątkowo wytrzymałe, dzięki zastosowaniu do ich produkcji Nylonu 40D oraz tłoczonej powłoki TPU wykorzystywanej w branży lotniczej i medycznej.

Więcej