Podkategorie

Filtry

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Kaski narciarskie Znaleziono 72 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 72 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 72 elementów
Kaski narciarskie

Kaski Uvex narciarskie i snowboardowe

Kask narciarski Uvex, kaski Uvex narciarskie i snowboardowe

W ofercie naszego sklepy dostępne są najlepsze kaski narciarskie Uvex oraz modele dedykowane aktywnościom na desce snowboardowej.

 

Decydując się na zakup kasku na narty albo na snowboard powinniśmy pamiętać o kilku konkretnych zasadach, dzięki którym rzeczywiście dobierzemy odpowiedni model do swoich potrzeb. Kaski na narty Uvex bez wątpienia zaliczają się do sprzętów wysokiej jakości. Dzięki nim:

  • zapewnione będzie na stoku bezpieczeństwo

jak i również

  • komfortowa jazda.
     

Kupując odpowiedni kask narciarski Uvex należy pamiętać, by postawić na modele dostosowane do tego, nie zaś kaski rowerowe czy do wspinaczki górskiej.  Innymi słowy, tylko i wyłącznie kask narciarski posiada odpowiednią homologację jak również spełnia wymogi norm technicznych. Kupując go, powinno się też dopasować jego typ do własnego stylu jazdy.

 

Wielu osobom może wydać się to nieco przesadzone ostrzeżenie czy też zabawne, mimo to warto napisać iż kupując kask na narty mamy wybrać właśnie taki a nie model na rower czy też do wspinaczki górskiej. Innymi słowy tylko i wyłącznie kask narciarski posiada odpowiednią homologację jak również spełnia wymogi norm technicznych. Kupując powinno się też dopasować typ kasku do własnego stylu jazdy.

 

Różne rodzaje kasków narciarskich Uvex

W naszym sklepie znajdziesz kaski narciarskie Uvex:

  • pełne (czyli tak zwane skorupy ochraniające całą głowę)
  • 3/4 (te chronią okolice uszu miękkim, ale odpowiednio wytrzymałym materiałem, który może być też wymieniany na cieplejszy albo bardziej przewiewny w zależności od potrzeby)
  • zawodnicze z klasyczną „szczęką” (jednakże jeżeli nie zamierzamy wybierać się na poza trasowe zjazdy, zupełnie wystarczające są wspomniane wcześniej typy kasków).
     

Dobór odpowiedniego kasku narciarskiego Uvex

Kluczowym elementem podczas zakupów jest samo przymierzenie kasku Uvex - nie powinien być zbyt luźny, jednocześnie też nie może uciskać głowy w strategicznych punktach. Kask nie może spadać na oczy ani dotykać krawędzią karku.

 

Charakterystyczne jest to, że przy próbie przekręcania powinien poruszać się razem ze skórą na czole. Skupiając się na najważniejszym, nie można zapominać o tak zwanych detalach, czyli tym czy kask jest przystosowany do integracji z goglami, czy posiada system wentylujących kanalików, jakości wyściółki wewnętrznej. Kaski narciarskie i snowboardowe Uvex z wyższej półki mają też takie udogodnienia jak możliwość korzystania z bluetootha. Z pewnością kierując się tymi zasadami uda się kupić dobrze dopasowany kask każdemu narciarzowi.

 

Duży wybór kasków narciarskich od Uvex dla dorosłych i dzieci

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie kaski zostały tak zaprojektowane, aby spełniały wymagania zarówno młodszych, jak i starszych użytkowników. Posiadamy kask narciarski Uvex, który wyróżnia się doskonałą jakością i trwałością, dzięki czemu sprawdzi się na wiele sezonów. W ofercie posiadamy modele dla dzieci w ciekawych wzorach i kolorach. Każdy z kasków został tak zaprojektowany, aby spełniał niezbędne potrzeby, zapewniające bezpieczeństwo podczas jazdy. Posiadamy także męskie propozycje, w których zastosowana podczas produkcji innowacyjna technologia kasków narciarskich Uvex sprawia, że również damskie modele są ultralekkie i bardzo ergonomiczne. Zostały stworzone z myślą o osobach, które lubią szaleć i przekraczać granice. Wśród oferowanych produktów znajdziesz modele typu all - mountain z lustrzanym odbiciem, dzięki czemu dopasowany wizjer i wyprofilowana skorupa dostosowuje się właściwie do kształtu głowy. Natomiast powłoka Uvex Supravision zapewnia najlepszą widoczność bez efektów parowania. Kaski Uvex są przeznaczone dla profesjonalistów, jak i osób początkujących, dlatego każdy znajdzie u nas model spełniający indywidualne potrzeby.