Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Rozmiar

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Race Znaleziono 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Race

Gogle narciarskie i snowboardowe Uvex z podwójną szybą

Firma Uvex od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy sprzętu ochronnego dla sportowców. Uvex jest światowym liderem w tej dziedzinie, gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów. Gogle narciarskie niemieckiej marki Uvex z serii Race posiadają nowoczesny design ...

Gogle narciarskie i snowboardowe Uvex z podwójną szybą

Firma Uvex od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy sprzętu ochronnego dla sportowców. Uvex jest światowym liderem w tej dziedzinie, gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów. Gogle narciarskie niemieckiej marki Uvex z serii Race posiadają nowoczesny design oraz zapewniają maksimum bezpieczeństwa podczas uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej. Wysokiej jakości sportowe gogle Uvex zostały stworzone z myślą o profesjonalnych sportowcach oraz spełniają najbardziej wygórowane wymagania.

Kolekcja gogli z serii Race zapewnia szerokie pole widzenia oraz nie powoduje żadnych zniekształceń. Specjalna powłoka znajdująca się na szkłach gwarantuje świetny obraz oraz wysoką odporność na wszelkie zarysowania i uszkodzenia. Nowoczesna technologia szyb sprawia, że doskonale sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych. Gogle Uvex zapewniają wygodę oraz maksymalny komfort podczas użytkowania.

Filtry zasosowane w soczewkach skutecznie chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Gogle narciarskie i snowboardowe Uvex z podwójną szybą są niezwykle funkcjonalne oraz trwałe. Chętnie są wybierane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn na całym świecie. Sprawiają, że uprawianie sportu staje się jeszcze bardziej przyjemne oraz dostarcza wiele radości.

Więcej