Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Producent
  Rozmiar

  Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

  Take Off (wymienne szyby) Znaleziono 2 produktów.

  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Take Off (wymienne szyby)

  Gogle narciarskie i snowboardowe z wymiennymi szybami z serii Take Off od Uvex

  Niemiecka firma Uvex od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu ochronnego dla amatorów sporu. Wszystkie produkty oferowane przez firmę Uvex przechodzą szereg rygorystycznych testów, które są potwierdzeniem najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa produktów.

  Gogle narciarskie i snowboardowe marki Uvex z wymiennymi szybami zapewniają 100% ochronę oczu sportowca przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, UVC oraz przed promieniowaniem podczerwonym. Sportowe gogle na narty Uvex z wymiennymi szybami zapewniają doskonałą widoczność w każdych warunkach atmosferycznych. Mogą być używane zarówno przez osoby noszące okulary korekcyjne oraz dzieci.

  Wysokiej klasy gogle Uvex z grupy Take Off dzięki innowacyjnej technologi zmiany szyb, pozwalają na ich szybką i wygodną wymianę. Dzięki zastosowanym magnesom odpowiednio dobrana szyba do rodzaju pogody może zostać błyskawicznie założona na gogle. Niezwykle elastyczne szyby odznaczają się dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zarysowania.

  Sportowe Gogle Uvex z wymiennymi szybami dostępne są w wielu modelach, które różnią się od siebie technologiami. Nowoczesny design oraz modna i ciekawa kolorystyka bez wątpienia przypadną do gustu amatorom zimowych sportów.

  Model gogli Uvex z linii Take Off jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród, między innymi:
  Plus X Award w ktegorii „Najlepsze gogle roku 2011”, Zwycięzca ISPO European Ski-Award, Najbardziej innowacyjna marka roku 2011 oraz wiele innych.