Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Rozmiar

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Opaski Znaleziono 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Opaski

Opaski Viking

Lekkie i wygodne opaski marki Viking to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych, którzy spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu. Polecane są dla każdej dyscypliny sportowej, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Skutecznie zabezpieczają uszy i głowę przed chłodem i wiatrem. Opaski Viking są niezwykle elastyczne oraz świetnie do...

Opaski Viking

Lekkie i wygodne opaski marki Viking to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych, którzy spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu. Polecane są dla każdej dyscypliny sportowej, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Skutecznie zabezpieczają uszy i głowę przed chłodem i wiatrem. Opaski Viking są niezwykle elastyczne oraz świetnie dopasowują się do indywidualnych kształtów i wymiarów głowy. Gwarantują odpowiednią ilość ciepła oraz bardzo dużą wygodę i komfort podczas uprawiania sportu.

Wybrane modele opasek Viking posiadają specjalne wentylowane strefy oraz innowacyjną membranę Wind Locker, która chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz zapewnia skórze głowy wysoką oddychalność.

Sportowe opaski marki Viking mogą być również używane na co dzień oraz podczas długich wyprawi i wędrówek. Modna kolorystyka i ciekawe wzornictwo sprawiają, że opaski na głowę mogą stanowić doskonały dodatek do każdego ubioru.

Więcej