MEINDL

Buty Meindl

Ile można wiedzieć o projektowaniu oraz wytwarzaniu butów po 300 latach nieprzerwanej praktyki? Na to pytanie mogą odpowiedzieć zarządzający firmą butów Meindl, czyli najbardziej znaną marką w branży obuwia turystycznego. Zgodnie z misją firmy Meindl tworzy modele butów, które łączą tradycje oraz nowe technologie. Meindl stawia przed...

Buty Meindl

Ile można wiedzieć o projektowaniu oraz wytwarzaniu butów po 300 latach nieprzerwanej praktyki? Na to pytanie mogą odpowiedzieć zarządzający firmą butów Meindl, czyli najbardziej znaną marką w branży obuwia turystycznego. Zgodnie z misją firmy Meindl tworzy modele butów, które łączą tradycje oraz nowe technologie. Meindl stawia przede wszystkim na mistrzostwo w wykonywaniu butów, dzięki czemu komfort łączony jest z ich odpornością na zużycie. Meindl od lat wprowadza z powodzeniem modele, które cenione są przez klientów przez całe dziesięciolecia.

Firma butów Meindl znana jest również z tego iż w 1976 jeden z właścicieli stworzył przewodnik po obuwiu outdorowym dzięki czemu każdy może odpowiednio dobrać obuwie do tego jaką przewiduje aktywność. Nie dziwi zatem że w ofercie marki znaleźć można buty każdego typu, zaczynając od butów do codziennego użytku, pieszych wycieczek, do spacerów po terenach pagórkowatych jak również i w góry wysokie oraz wspinaczki górskiej. Kupując buty tej marki każdy dostaje gwarancję pełnego satysfakcji oraz długiego użytkowania w taki sposób jaki najbardziej jest preferowany. Czy jest miłośnikiem sporadycznego ruchu po leśnych ścieżkach, czy entuzjastą zdobywania lodowców, wyposażony w buty Meindl będzie poruszać się pewnie i komfortowo.

Decydując się na zakup obuwia Meindl w naszym sklepie masz pewność najwyższej jakości produktów oraz usług. Zamówienia realizowane są codziennie. Dodatkowo masz 30 dni na zwrot lub bezpłatną wymianę butów. 

Więcej

MEINDL Znaleziono 291 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 291 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 291 elementów