_MEINDL

Buty Meindl

Ile można wiedzieć o projektowaniu oraz wytwarzaniu butów po 300 latach nieprzerwanej praktyki? Na to pytanie mogą odpowiedzieć zarządzający firmą butów Meindl, czyli najbardziej znaną marką w branży obuwia turystycznego. Zgodnie z misją firmy cały czas Meindl tworzy modele butów, które łączą umiejętnie tradycje oraz nowe technologie...

Buty Meindl

Ile można wiedzieć o projektowaniu oraz wytwarzaniu butów po 300 latach nieprzerwanej praktyki? Na to pytanie mogą odpowiedzieć zarządzający firmą butów Meindl, czyli najbardziej znaną marką w branży obuwia turystycznego. Zgodnie z misją firmy cały czas Meindl tworzy modele butów, które łączą umiejętnie tradycje oraz nowe technologie. Dzięki temu utrwalane są wprowadzone dobre rozwiązania jak również rozwijane i ulepszane ulepszenia oraz akcesoria.

W firmie stawia się przede wszystkim na mistrzostwo w wykonywaniu butów, dzięki czemu komfort łączony jest z ich odpornością na zużycie. Dzięki łączeniu tradycji i technologii firma od lat wprowadza z powodzeniem modele, które cenione są przez klientów przez całe dziesięciolecia jak model „Island”. Dostępny na rynku od ponad 20 lat i cały czas cieszący się sporą popularnością wśród klientów.

Firma butów Meindl znana jest również z tego iż w 1976 jeden z właścicieli stworzył przewodnik po obuwiu outdorowym dzięki czemu każdy może odpowiednio dobrać obuwie do tego jaką przewiduje aktywność. Nie dziwi zatem że w ofercie marki znaleźć można buty każdego typu, zaczynając od butów do codziennego użytku, pieszych wycieczek, do spacerów po terenach pagórkowatych jak również i w góry wysokie oraz wspinaczki górskiej.

Meindl projektuje buty które klasyczne formy łączą umiejętnie z ciekawą kolorystyką, wykorzystaniem nowoczesnych materiałów co też bez wątpienia umacnia jej pozycję na rynku. Kupując buty tej marki każdy dostaje gwarancję pełnego satysfakcji oraz długiego użytkowania w taki sposób jaki najbardziej jest preferowany. Czy jest miłośnikiem sporadycznego ruchu po leśnych ścieżkach, czy entuzjastą zdobywania lodowców, wyposażony w buty Meindl będzie poruszać się pewnie i komfortowo.

Decydując się na zakup obuwia Meindl w naszym sklepie mają Państwo pewność najwyższej jakości produktów oraz usług. Zamówienia realizowane są codziennie a wysyłki wysyłane kurierem dzięki czemu dostępny towar jest już następnego dnia u klienta. W przypadku dokonania nieodpowiedniego wyboru produktu, klient ma możliwość wymiany w ciągu 10 dni od dnia złożenia zamówienia.

Więcej

_MEINDL Znaleziono 285 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 285 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 285 elementów