Obniżka! Buty Meindl X-SO Wave GTX - 3936

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Buty Meindl X-SO Wave GTX - 3936

MEINDL

592

-30%

848 zł

Wybierz kolor produktu:
 
Wybierz rozmiar produktu:
Wybierz rozmiar produktu:

Produkt dostępny

Płeć Męskie
Promocja TAK

Buty sportowe Meindl X-SO Wave GTX®

Stworzone z myślą o wygodzie, szerokim zastosowaniu oraz bardzo dobrej oddychalności. Do produkcji obuwia został wykorzystany specjalny, bezszwowy materiał, wykorzystywany przy produkcji butów do biegania. Model X-SO Wave GTX® łączy w sobie możliwości butów sportowych oraz codziennego użytku, dostarczając użytkownikowi bardzo wysoki komfort użytkowania, nawet w czasie bardzo ciepłych warunków atmosferycznych. Zastosowana w nim technologia GORE-TEX® Surround™ sprawia, że but cechuje się o 30% większą oddychalnością niż dotychczas. Ciekawe, odważne i dynamiczne połączenia kolorystyczne tylko podkreślają fakt, mówiący nam że buty X-SO Wave GTX® to bardzo dobry wybór dla ludzi, preferujących szybki i aktywny tryb życia.

GORE-TEX® SURROUND™

Obuwie GORE-TEX® SURROUND™ to nowe rozwiązanie wykorzystane w butach Meindl. Ta nowa technologia zapewnia wszechstronne i trwałe oddychające obuwie. To unikalna konstrukcja, która gwarantuje suche stopy i tym samym jeszcze większy komfort. Sercem nowej technologii jest jej odpowiednia konstrukcja, ulokowana pod stopą. Dzięki niej wilgoć ulatnia się przez laminat GORE-TEX®, znajdujący się w przekładce otwartych komórek, a następnie wychodzi na zewnątrz buta, przez otwory umieszczone z jego boku.

Cechy produktu
Materiał zewnętrzny: Tkanina siateczkowa Mesh
Wyściółka: GORE-TEX® Surround™
Wkładka: Surround Soft
Podeszwa: Gumowa podeszwa wraz ze stabilizatorem wstrząsów EVA
Rozmiary: 6 – 12
Kolor: 01 (black/silver), 65 (azuree/yellow)