Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Identity W tej kategorii nie ma produktów.

Identity

Buty Identity ze skóry naturalnej z certyfikatem Meindl

Wyjątkowe obuwie marki Meindl z serii Identity w całości wykonane zostało ze skóry naturalnej. Wysokiej klasy buty Identity Meindl odznaczają się precyzyjnym oraz solidnym wykonaniem, co zapewnia im niezwykłą trwałość nawet podczas bardzo długiego użytkowania. Polecane są szczególnie do wyc...

Buty Identity ze skóry naturalnej z certyfikatem Meindl

Wyjątkowe obuwie marki Meindl z serii Identity w całości wykonane zostało ze skóry naturalnej. Wysokiej klasy buty Identity Meindl odznaczają się precyzyjnym oraz solidnym wykonaniem, co zapewnia im niezwykłą trwałość nawet podczas bardzo długiego użytkowania. Polecane są szczególnie do wycieczek terenowych oraz wypraw trekkingowych na nierównych i stromych szlakach. Doskonale sprawdzą się również jako obuwie na co dzień.

Specjalnie opracowane szwy sprawiają, że buty mają bardzo ładny wygląd oraz odznaczają się dużą wytrzymałością. Każda para butów Identity posiada swój indywidualny numer, który określa rejon pochodzenia skóry użytej do produkcji obuwia.

Tradycyjny fason sprawia, że buty Meindl chętnie są wybierane przez klientów na całym świecie. Seria IDENTITY to buty trekkingowe, które wykonane zostały z najlepszej jakości materiałów oraz przy pełnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Podczas produkcji skóry do obuwia Meindl emitowana jest minimalna ilość dwutlenku węgla do atmosfery, a opakowania butów wykonane są z niemal 100% surowców wtrónych.

Więcej