Marki

Warunki wysyłki

Treking W tej kategorii nie ma produktów.

Treking

Buty Meindl z serii Trekking

Meindl jest niemieckim producentem wysokiej klasy zaawansowanego obuwia stworzonego specjalnie z myślą o amatorach wymagającego trekkingu górskiego. Buty Meindl z serii Trekking doskonale spisują się w zmiennych warunkach panujących w górach oraz na każdego rodzaju nawierzchni. Gwarantują bezpiecze...

Buty Meindl z serii Trekking

Meindl jest niemieckim producentem wysokiej klasy zaawansowanego obuwia stworzonego specjalnie z myślą o amatorach wymagającego trekkingu górskiego. Buty Meindl z serii Trekking doskonale spisują się w zmiennych warunkach panujących w górach oraz na każdego rodzaju nawierzchni. Gwarantują bezpieczeństwo oraz stabilizację podczas wypraw na nierównych i stromych szlakach górskich.

Firma Meindl dzięki wieloletniemu pasji, tradycji oraz współpracy z doświadczonymi przewodnikami górskimi produkuje buty, które zaspokoją najbardziej wygórowane wymagania użytkowników. Jakość, solidne wykonanie oraz niezwykła wytrzymałość zapewnią, że buty trekkingowe Miendl posłużą nam przez wiele lat a każda wyprawa stanie się jeszcze bardziej przyjemna.

Zaawansowane technologie oraz doskonałej jakości materiały użyte do produkcji obuwia trekkingowego Meindl zapewnią wysoki komfort, nieograniczoną swobodę ruchów oraz maksymalne bezpieczeństwo podczas wypraw górskich.

Wygodne oraz niezawodne buty Meindl cieszą się popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn na całym świecie.

Więcej