Obniżka! Skarpety trekkingowe męskie Meindl MT8 Man - 9638/49/39

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Skarpety trekkingowe męskie Meindl MT8 Man - 9638/49

MEINDL

89.24

-25%

118,99 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

Skarpety trekkingowe męskie Meindl MT8, z wełną Merino

Meindl MT8 to skarpety techniczne, wykonane z wysokiej jakości przędzy z wełną Merino. Zaawansowane skarpety do trekkingu w chłodniejszej porze roku. Połączenie wełny z merynosów, akrylu i włókien ceramicznych zapewni świetną izolację stopy, szybkie odprowadzanie wilgoci i sprawdzone działanie bakteriostatyczne.

Skarpety mają anatomiczne dopasowanie, aby wygodnie przylegały do stopy i zabezpieczały newralgiczne miejsca przed otarciami. Pogrubiony slot na pięcie i palcach dodatkowo chroni i amortyzuje. A szeroki ściągacz na łydce odpowiednio utrzymuje skarpetę na miejscu.

Domieszka wełny Merino to idealny sposób na komfort przy zmiennych temperaturach i wilgotności. Ta miękka wełna ogranicza również rozwój bakterii a więc także brak zapachów nawet przy długim czasie noszenia. Dodatkowo akryl i włókno ceramiczne sprawnie regulują temperaturę stopy zarówno w trakcie marszu jak i postoju. A poliamid osłania i wspomaga wentylację skóry.

MERINO WOOL - wełna z merynosów jest ceniona na całym świecie ze względu na swoje właściwości: bardzo cienkie włókna są miękkie dla skóry, regulują temperaturę, umożliwiają oddychanie i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Cechy:

-Ciepłe skarpety turystyczne

-Materiał z domieszką wełny Merino

-Idealne do butów z membraną Gore-Tex

-Anatomiczne dopasowanie

-Płaskie przeszycia

-Mocna konstrukcja wielowarstwowa

-Wzmocnienie na palcach i pięcie

-Dopasowany ściągacz

-Skład : 46% wełna merino, 26% poliamid, 13% bioceramic (włókna bioceramiczne wspomagają krążenie) , 12% polipropylen, 3% elastan

Złe skarpety, czy też źle dobrane są poważną wadą dla dobrych butów, a w szczególności butów z membranami. Buty z membraną bezwzględnie wymagają odpowiednich skarpet.