Zima Odlo

Odzież Odlo na zimę

Kolekcja zimowa od Odlo to specjalistyczne rozwiązania w zakresie bielizny termoaktywnej. Produkty Odlo dostępne są w tzw. systemie trzech warstw. Zastosowanie wszystkich trzech warstw, zapewnia kompleksową ochronę termiczną dla ciała nawet w najbardziej wymagających warunkach. Sprawdza się on zarówno na stoku jak i dla zawod...

Odzież Odlo na zimę

Kolekcja zimowa od Odlo to specjalistyczne rozwiązania w zakresie bielizny termoaktywnej. Produkty Odlo dostępne są w tzw. systemie trzech warstw. Zastosowanie wszystkich trzech warstw, zapewnia kompleksową ochronę termiczną dla ciała nawet w najbardziej wymagających warunkach. Sprawdza się on zarówno na stoku jak i dla zawodowych sportowców uprawiających dyscypliny sportowe. Pierwsza warstwa to flagowe produkty Odlo - bielizna termoaktywna. Drugą warstwę tworzą bluzy techniczne a ostatnią - kurtki wierzchnie.

Zimowa odzież specjalistyczna – tylko od Odlo

W sklepach sportowych znaleźć można dużą ilość specjalistycznej odzieży. Pamiętać jednak należy, że nie wszyscy producenci proponują odpowiednie i sprawdzone rozwiązania. Dlatego też aby być pewnym najwyższej jakości produktów najlepiej zdecydować się na znane marki takie jaką jest ODLO. Ogromna popularność tego producenta wynika w największym stopniu z najwyższej jakości produktów, które oferuje. Chronią one organizm nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo, Odlo dba o komfort sportowców na stoku. Komfort i bezpieczeństwo gwarantować ma zimowa odzież, która opiera się na systemie trzech warstw. System ten jest innowacyjnym rozwiązaniem, które gwarantuje kompleksową ochronę dla Ciała.

Bielizna termoaktywna – pierwsza warstwa

Najbliższą ciału warstwę z systemu trzech warstw stanowi bielizna termo aktywna. Bielizna termo aktywna zapewnia ciału swobodne oddychanie jednocześnie jej budowa pozwala przepuszczać parę wodną.

Bluzy i golfy ODLO – druga warstwa

Bluzy techniczne Odlo stanowią drugą warstwę systemu oferowanego przez producenta. Bluzy usprawniają termoregulację dzięki czemu sportowcy mają zapewnione poczucie komfortu.

Kurtki Odlo – trzecia warstwa

Ostatnią warstwą są kurtki wierzchnie chroniące przed deszczem, silnym wiatrem oraz śniegiem i niską temperaturą.

System trzech warstw od Odlo umożliwia czerpanie maksymalnych przyjemności z aktyności fizycznej przez osoby, które noszą produkty Odlo. Poczucie komfortu oraz skuteczna ochrona pozwalają całą energię przenieść na aktywność. Zapewnia to wysoka jakość produktów oferowanych przez Odlo.

Więcej

Zima Odlo Znaleziono 1129 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 1129 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 1129 elementów