Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Zima Odlo Znaleziono 125 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 125 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 125 elementów
Zima Odlo

Odzież Odlo na zimę

Kolekcja zimowa od Odlo to specjalistyczne rozwiązania w zakresie bielizny termoaktywnej. Produkty Odlo dostępne są w tzw. systemie trzech warstw. Zastosowanie wszystkich trzech warstw, zapewnia kompleksową ochronę termiczną dla ciała nawet w najbardziej wymagających warunkach. Sprawdza się on zarówno na stoku jak i dla zawod...

Odzież Odlo na zimę

Kolekcja zimowa od Odlo to specjalistyczne rozwiązania w zakresie bielizny termoaktywnej. Produkty Odlo dostępne są w tzw. systemie trzech warstw. Zastosowanie wszystkich trzech warstw, zapewnia kompleksową ochronę termiczną dla ciała nawet w najbardziej wymagających warunkach. Sprawdza się on zarówno na stoku jak i dla zawodowych sportowców uprawiających dyscypliny sportowe. Pierwsza warstwa to flagowe produkty Odlo - bielizna termoaktywna. Drugą warstwę tworzą bluzy techniczne a ostatnią - kurtki wierzchnie.

Zimowa odzież specjalistyczna – tylko od Odlo

W sklepach sportowych znaleźć można dużą ilość specjalistycznej odzieży. Pamiętać jednak należy, że nie wszyscy producenci proponują odpowiednie i sprawdzone rozwiązania. Dlatego też aby być pewnym najwyższej jakości produktów najlepiej zdecydować się na znane marki takie jaką jest ODLO. Ogromna popularność tego producenta wynika w największym stopniu z najwyższej jakości produktów, które oferuje. Chronią one organizm nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo, Odlo dba o komfort sportowców na stoku. Komfort i bezpieczeństwo gwarantować ma zimowa odzież, która opiera się na systemie trzech warstw. System ten jest innowacyjnym rozwiązaniem, które gwarantuje kompleksową ochronę dla Ciała.

Bielizna termoaktywna – pierwsza warstwa

Najbliższą ciału warstwę z systemu trzech warstw stanowi bielizna termo aktywna. Bielizna termo aktywna zapewnia ciału swobodne oddychanie jednocześnie jej budowa pozwala przepuszczać parę wodną.

Bluzy i golfy ODLO – druga warstwa

Bluzy techniczne Odlo stanowią drugą warstwę systemu oferowanego przez producenta. Bluzy usprawniają termoregulację dzięki czemu sportowcy mają zapewnione poczucie komfortu.

Kurtki Odlo – trzecia warstwa

Ostatnią warstwą są kurtki wierzchnie chroniące przed deszczem, silnym wiatrem oraz śniegiem i niską temperaturą.

System trzech warstw od Odlo umożliwia czerpanie maksymalnych przyjemności z aktyności fizycznej przez osoby, które noszą produkty Odlo. Poczucie komfortu oraz skuteczna ochrona pozwalają całą energię przenieść na aktywność. Zapewnia to wysoka jakość produktów oferowanych przez Odlo.

Więcej