Nowy Biustonosz sportowy damski Odlo Sport SEAMLESS MEDIUM z Ceramicool czarny - 131421/15015

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Biustonosz sportowy damski Odlo SEAMLESS MEDIUM z Ceramicool czarny - 131421/15015

ODLO

229.99

 
Wybierz rozmiar produktu:

Biustonosz sportowy damski Odlo SEAMLESS MEDIUM z Ceramicool czarny - 131421/15015

Damski biustonosz sportowy wspierający Ceramicool Seamless Medium. Doświadcz nowego poziomu komfortu dzięki biustonoszowi sportowemu Seamless Medium Ceramicool od ODLO.

Bezszwowa konstrukcja tego biustonosza sportowego jest przyjemna w dotyku, bez szwów, które mogłyby podrażniać skórę, podczas gdy Ty koncentrujesz się na poprawie swoich wyników. Konstrukcja typu semi-crop-top z dłuższą częścią pod biustem zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas treningu o średniej intensywności.

Dla zapewnienia najwyższego komfortu w upale, biustonosz jest skonstruowany w technologii aktywnego chłodzenia Ceramicool, która pomaga naturalnie obniżyć temperaturę skóry nawet o 1°C. Bezszwowe zintegrowane strefy funkcjonalne zapewniają pełną swobodę ruchów, a wyjmowane wkładki są dołączone do zestawu.

Poczuj się swobodnie tego lata w chłodzącym, wspierającym i sportowym biustonoszu sportowym Seamless Medium Ceramicool marki ODLO.

Główne cechy:

  • Wyjmowane wkładki
  • Średnie wsparcie
  • Miękki w dotyku
  • Ceramicool

Technologia:

CERAMICOOL -  ​Nowa technologia Odlo, zastosowana do produkcji bielizny termoaktywnej i koszulek sportowych. To pierwsza aktywnie chłodząca dzianina obniżająca temperaturę skóry o ok. 1°C, co zostało potwierdzone przez badania laboratoryjne. Efekt chłodzenia powstaje poprzez pochłanianie nadmiaru ciepła przez ceramiczne mikrocząstki, umieszczone wewnątrz mikro-włókien. Materiał chroni również przed promieniowaniem UV (efekt uzyskany dzięki zastosowaniu absorbującego promieniowanie UV dwutlenku tytanu TiO2)

Odlo - Troszczymy się. Działamy. Dzielimy się.

Urodzeni w Norwegii - skonstruowani w Szwajcarii, zrównoważony rozwój zawsze był częścią naszego korporacyjnego DNA. Nasze logo w kształcie śmigła przedstawia trzy podstawowe wartości naszej firmy: odpowiedzialność, działanie i przejrzystość. Te trzy podstawowe wartości reprezentują trzy wymiary, których używamy, aby zająć się zrównoważonym rozwojem: We Care, We Share, We Act...