Obniżka! Komin, tuba na szyję Odlo ACTIVE WARM ECO - 762730/20821/UNI

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Komin, tuba na szyję Odlo ACTIVE WARM ECO - 762730/20821/UNI

ODLO

53.58

-33%

79,97 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

Komin, tuba na szyję Odlo ACTIVE WARM ECO

Blokuje wiatr, zatrzymuje ciepło i służy jako czapka. Prawdziwa uniwersalność na nieprzewidywalne warunki. Ta nowa, ekologiczna wersja popularnego komina ODLO jest wykonana w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu w europejskiej fabryce. Miękki w dotyku szalik na szyję, którego będziesz regularnie (i kreatywnie) używać w zimne dni.

Szczegóły:

  • Wszechstronne zastosowanie
  • Zwiększona oddychalność
  • Miękki dotyk
  • Odzież pochodząca z recyklingu
  • "Drapana" strona wewnętrzna

Technologia:

ZERO SCENT Pokryte odpornymi na zapachy biocukrami, włókna poddane działaniu ZeroScent ograniczają gromadzenie się bakterii u źródła. Rezultat? Mniej nieprzyjemnego zapachu. Dłuższe użytkowanie między praniami. Łatwiejsze usuwanie zapachu podczas prania.

WARM: Wysoce funkcjonalna odzież sportowa z doskonałą izolacją termiczną, która utrzymuje ciało w cieple, gdy na zewnątrz jest zimno. Dzięki skutecznym właściwościom odprowadzania wilgoci tkaniny, skóra jest utrzymywana w suchości i cieple. Ciepła jakość termiczna jest idealna do wszystkich zimowych aktywności.