Obniżka! Koszulka tech. Shirt l/s turtle neck 1/2 zip X-WARM - 155152

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Koszulka tech. Shirt l/s turtle neck 1/2 zip X-WARM - 155152

ODLO

160

-43%

279 zł

Wybierz kolor produktu:
 
Wybierz rozmiar produktu:
Wybierz rozmiar produktu:

Na zamówienie

Koszulka tech. męska Odlo ACTICE Originals X-WARM SUW TOP Turtle neck 1/2 zip l/s 

Art. 155152 Koszulka tech. męska Odlo ACTIVE Originals X-WARM SUW TOP Turtle neck 1/2 zip l/s  

Męska koszulka termoaktywna z golfem z najcieplejszej grupy bielizny Odlo ACTIVE Originals X-Warm. Jest to jedna z bardziej popularnych linii zimowej bielizny ODLO, rekomendowana dla osób wrażliwych na mróz oraz tych, które dużo czasu spędzają na zewnątrz.

Bielizna ORIGINALS X-WARM gwarantuje doskonałe właściwości termoizolacyjne [mikro-polarowe wstawki docieplające] oraz odpowiednie odprowadzanie potu [100% poliester]. Strefy dociepleń prowadzone są bardzo szeroko, obejmując w całości obszary ciała wrażliwe na zmiany temperatur.
 
Atrakcyjności bieliźnie dodają kontrastowe szwy, prowadzone zgodnie z innowacyjną metodą kroju „free move cut”. W ten sposób bielizna zapewnia pełną swobodę ruchu bez konieczności stosowania dodatkowych wstawek elastycznych, które mogłyby negatywnie wpłynąć na funkcję szybkiego schnięcia na ciele.

ODLO ORIGINALS X-WARM to najcieplejsza bielizna o klasycznym, luźniejszym kroju, dostępna w kolekcji Odlo. Zgodnie z wykresem Systemu Kontroli Temperatury Odlo, najlepiej sprawdza się w temperaturach mniej więcej od -10 st. C [niska aktywność fizyczna] do -30 st. C [wysoka aktywność fizyczna].

Główne cechy:

  • Koszulka z golfem zapinanym na zamek - dodatkowa, bezpośrednia ochrona szyi i gardła przed wyziębieniem,
  • Klasyczny wygląd i luźniejszy krój, dobrze układa się na każdej sylwetce,
  • Dodatkowe wstawki docieplające na ramionach i w  okolicy nerek - strefowo chronią miejsca wrażliwe na niskie temperatury,
  • Płaskie, przesunięte szwy zapobiegające otarciom i nakładaniu się szwów z następnych warstw odzieży.
  • Przedłużone plecy i rękawy dla lepszego dopasowania i komfortu noszenia przy większych aktywnościach,
  • „Drapana” powierzchnia wewnętrzna – koszulka jest cieplejsza,
  • Gruba, przyjemna i choć w pełni syntetyczna, w dotyku przypomina bawełnę.
  • Działanie „effect by ODLO” - brak nieprzyjemnego zapachu potu i ochrona skóry dzięki antybakteryjnym jonom srebra.
  • Wyprodukowana w Europie w fabrykach objętych audytem Fair Wear Foundation - gwarancja bezpiecznych i sprawiedliwych warunków zatrudnienia,
  • Wykonana z włókien najwyższej jakości, potwierdzonej certyfikatem Öko-Tex Standard 100.

Materiał: Originals X-Warm - 100% poliester „effect by ODLO”
Pranie: do 60 st. C

Effect by ODLO

Effect by ODLO

Intensywny wysiłek fizyczny bez nieprzyjemnego zapachu potu?

Teraz to możliwe dzięki działaniu włókien „effect by Odlo”, które powstrzymują powstawanie przykrego zapachu potu oraz obniżają ryzyko infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Zostało to potwierdzone w testach laboratoryjnych oraz sprawdzone w praktyce.

„Effect by Odlo” działa naturalnie, bez użycia żadnych niebezpiecznych dla skóry środków chemicznych. Srebro z włókien „effect” nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą, jak często bywa w przypadku odzieży produkowanej z użyciem włókien pokrywanych srebrem, tzw. srebrnych nitek. Dzięki temu włókno „effect” nie powoduje alergii.

X-Warm

X-Warm

Dodatkowe wstawki docieplające chronią części ciała wrażliwe na wychłodzenie. Dobre odprowadzanie wilgoci, komfort i wygoda użytkowania. Bielizna, która sprawdza się w bardzo niskich temperaturach.

Ökotex 100

Ökotex 100

Bielizna termoaktywna ODLO oznaczona jest znakiem Öko-Tex standard 100. Oznacza to, że przeszła pozytywne testy na występowanie niebezpiecznych substancji oraz spełnia aktualnie obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa tkanin – nie zawiera substancji rakotwórczych, formaldehydu, barwników mogących powodować alergie oraz posiada wartości PH bezpieczne dla skóry. Pruf-Nr. DAM 10530 TESTEX Zurich