Marki

Ostatnio przeglądane

Warunki wysyłki

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Koszulka tech. T-shirt s/s v-neck GINA - 221241

ODLO

189

Kliknij kolor, który chcesz zamówić:
 
Wybierz rozmiar z listy poniżej:
Wybierz rozmiar z listy poniżej:

Produkt dostępny

Sportowa koszulka dla kobiet marki Odlo

Szwajcarski producent Odlo dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z najlepszymi sportowcami na świecie tworzy najwyższej jakości odzież i bieliznę termoaktywną dla kobiet aktywnych.

Koszulka Odlo T-shirt s/s v-neck GINA to połączenie bielizny termoaktywnej i koszulki technicznej w jednym. Dzięki unikalnej, dwuwarstwowej budowie  'JUST ONE' wykorzystuje naturalne zjawiska: higroskopijności, czyli zdolności do pochłaniania wilgoci, oraz jednokierunkowego przenikania wody ze struktur luźniejszych do struktur gęstszych.

Warstwa wewnętrzna koszulki złożona jest z 64 mikrowłókien luźno ze sobą związanych, których zadaniem jest szybkie przyjmowanie potu, tak aby koszulka była zawsze sucha i nie kleiła się do ciała. Warstwa zewnętrzna składa się z włókien splecionych ze 144 mikrowłókien, gładkich i gęsto ułożonych. Jej zadaniem jest przyjmowanie wilgoci z warstwy wewnętrznej i odparowywanie wody na zewnątrz.

Obie warstwy 'JUST ONE' posiadają strukturę wafelkową. Wewnątrz dzianiny tworzą się komory powietrzne zapewniające dodatkowe chłodzenie od wewnętrznej strony oraz lepsze odprowadzanie wilgoci i nadmiaru ciepła od strony zewnętrznej.


Damska koszulka Odlo została zrobiona z niezwykle elastycznej i wytrzymałej dzianiny. Dzięki specjalnej metodzie produkcji, zapewnia bardzo dobrą ochronę przed promieniowaniem UV. Dzięki temu ubranie nie nagrzewa się tak szybko a materiał jest doskonale zabezpieczony przed wyblaknięciem spowodowanym promieniami słonecznymi.

Koszulka świetnie sprawdza się przy najbardziej intensywnym wysiłku. Bardzo szybko schnie a skóra pozostaje sucha. Włókno 'effect by ODLO' z jonami srebra ma działanie bakteriobójcze, obniża ryzyko powstania infekcji grzybiczych oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu potu.

Koszulka Odlo jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które uprawiają sport profesjonalnie ale również dla kobiet, które porostu cenią sobie na co dzień komfort i wygodę.

Koszulka Odlo nie odkształca się dlatego też nie ma konieczności jej prasowania. Niewielki ciężar koszulki sprawia, że prawie w ogóle się jej nie czuje.

DOSTĘPNE ROZMIARY:

  • XS-XL

KOD PRODUKTU:

  • 221241/10215 snow white-cinder-hibiscus (biała z czerwonym i szarym elementem)
  • 221241/10224 white-blazing yellow-capri breeze (biała z niebieskim i żółtym elementem)
  • 221241/10298 castlerock-violet-white (szara z bałym i fioletowym elementem)
  • 221241/30030 hibiscus-snow white-cinder (czerwona z białym i szarym elementem)

 

Tagi: sportowa koszulka damska, damska koszulka na rower, koszulka do biegania dla kobiet, damska koszulka termoaktywna, sportowa koszulka dla kobiet

Just One Effect

Just One Effect

Effect by ODLO

Effect by ODLO

Intensywny wysiłek fizyczny bez nieprzyjemnego zapachu potu?

Teraz to możliwe dzięki działaniu włókien „effect by Odlo”, które powstrzymują powstawanie przykrego zapachu potu oraz obniżają ryzyko infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Zostało to potwierdzone w testach laboratoryjnych oraz sprawdzone w praktyce.

„Effect by Odlo” działa naturalnie, bez użycia żadnych niebezpiecznych dla skóry środków chemicznych. Srebro z włókien „effect” nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą, jak często bywa w przypadku odzieży produkowanej z użyciem włókien pokrywanych srebrem, tzw. srebrnych nitek. Dzięki temu włókno „effect” nie powoduje alergii.

UV-Protection

UV-Protection

Poziom zabezpieczenia zależy od kilku czynników:
MATERIAŁ: poliester zapewnia najlepsze właściwości ochrony przed promieniowaniem UV. Jest w tym zdecydowanie bardziej efektywny, niż popularna bawełna, czy polipropylen.
KOLOR: kolory absorbują promieniowanie UV. Ciemniejsze kolory chronią skórę lepiej, niż jasne.
KONSTRUKCJA: ODLO nie stosuje żadnych chemicznych dodatków zapewniających ochronę przed UV. Efekt osiąga naturalnie, dzięki
gęstym strukturom dzianin i materiałów.
KONTROLA: wszystkie produkty ODLO posiadające znak ochrony przed UV zostały przetestowane zgodnie z normami narzuconymi
przez standard australijski AS/NZS 4399.1996.