Nowy Koszulka damska Odlo T-shirt ZEROWEIGHT CHILL-T czarna - 313871/15000

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Koszulka z krótkim rękawem damska do biegania Odlo T-shirt ZEROWEIGHT CHILL-T czarna - 313871/15000

ODLO

Ostatnie egzemplarze!

259.99

 
Wybierz rozmiar produktu:

Koszulka z krótkim rękawem damska do biegania Odlo T-shirt ZEROWEIGHT CHILL-T czarna - 313871/15000

Wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu specjalnie dla wydajności, koszulka do biegania ODLO Zeroweight Chill-tec jest stworzona do biegania w ciepłe dni, kiedy tempo i temperatura są nierozerwalnie związane. Zaprojektowana dla maksymalnego chłodzenia, jest wykończona odblaskowymi detalami dla kobiet, które chcą przebiec kolejne kilometry.

Jeśli kochasz biegać i nie możesz pominąć treningu z powodu upału - Odlo T-shirt ZEROWEIGHT CHILL-T jest właśnie dla Ciebie! Po prostu musisz ją mieć!

Główne cechy:

  • Aktywne chłodzenie
  • Ulepszone zarządzanie wilgocią
  • Lekka
  • Wentylacja dostosowana do ciała
  • Odblaskowe detale
  • Podklejone szwy
  • Przeznaczenie: Bieganie, bieganie po szlakach

Technologia:

Chill-Tec: chłodzenie przez konwekcję: aktywnie chłodzą dzięki technologii konwekcji, przenosząc gorące, wilgotne powietrze z dala od skóry dzięki lekkim, przepuszczającym powietrze tkaninom.

Odlo - Troszczymy się. Działamy. Dzielimy się.

Urodzeni w Norwegii - skonstruowani w Szwajcarii, zrównoważony rozwój zawsze był częścią naszego korporacyjnego DNA. Nasze logo w kształcie śmigła przedstawia trzy podstawowe wartości naszej firmy: odpowiedzialność, działanie i przejrzystość. Te trzy podstawowe wartości reprezentują trzy wymiary, których używamy, aby zająć się zrównoważonym rozwojem: We Care, We Share, We Act...