Nowy Koszulka z krótkim rękawem trekkingowa męska Odlo T-shirt F-DRY szara - 550822/10352

Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń! Szczegóły znajdziesz tutaj

Koszulka z krótkim rękawem trekkingowa męska Odlo T-shirt F-DRY szara - 550822/10352

ODLO

Ostatnie egzemplarze!

239.98

239,98 zł

 
Wybierz rozmiar produktu:

Koszulka z krótkim rękawem trekkingowa męska Odlo T-shirt F-DRY szara - 550822/10352

Męska koszulka F-Dry marki ODLO to najlepszy letni towarzysz długich wędrówek i intensywnych wypraw w poszukiwaniu kolejnych wspaniałych widoków.

Wykonana z odprowadzającą wilgoć technologią F-Dry, oferuje najszybszy czas schnięcia, jaki kiedykolwiek osiągnęła firma ODLO, a także wykorzystuje zrównoważoną technologię ZeroScent, aby zapobiec gromadzeniu się bakterii tworzących zapachy i utrzymać nieprzyjemne zapachy na dystans. Zdolność do utrzymania chłodu w gorącym dniu jest dodatkowo wzmocniona przez super lekką tkaninę. Natomiast ochrona przed promieniowaniem UV 30+UPF zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwymi promieniami, gdy słońce naprawdę daje się we znaki.

Ponadto, super miękka tkanina została wykonana w 88% z poliestru pochodzącego z recyklingu, co jest częścią stałego zaangażowania ODLO w zrównoważony rozwój.

Podejmij każdą wędrówkę na szczyt tego lata w męskiej koszulce F-Dry.

Główne cechy:

  • Szczegóły
  • Szybkie schnięcie
  • Miękki dotyk
  • Lekka
  • Przeznaczenie: turystyka piesza, trekking, Outdoor

Technologia:

  • ZEROSCENT ogranicza gromadzenie się bakterii u źródła. Wynik? Mniej nieprzyjemnego zapachu. Więcej użytkowania pomiędzy praniami. Łatwiejsze usuwanie zapachu w dniu prania.
  • UV PROTECTION ODLO nie stosuje żadnych chemicznych dodatków zapewniających ochronę przed UV. Efekt osiąga naturalnie, dzięki gęstym strukturom dzianin i materiałów. Wszystkie produkty ODLO posiadające znak ochrony przed UV zostały przetestowane zgodnie z normami narzuconymi przez standard australijski
  • LIGHT zapewnia optymalny komfort w każdej sytuacji i w każdych warunkach pogodowych przez cały rok. Uniwersalna całoroczna odzież sportowa. Doskonałe właściwości odprowadzania wilgoci.

Odlo - Troszczymy się. Działamy. Dzielimy się.

Urodzeni w Norwegii - skonstruowani w Szwajcarii, zrównoważony rozwój zawsze był częścią naszego korporacyjnego DNA. Nasze logo w kształcie śmigła przedstawia trzy podstawowe wartości naszej firmy: odpowiedzialność, działanie i przejrzystość. Te trzy podstawowe wartości reprezentują trzy wymiary, których używamy, aby zająć się zrównoważonym rozwojem: We Care, We Share, We Act...