Podkategorie

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Dostawa

Twisto w Sportmix - Kup, sprawdź i zapłać później

Bluzy narciarskie W tej kategorii nie ma produktów.

Bluzy narciarskie

Ciepłe bluzy narciarskie dla kobiet marki Odlo

Zima to czas, kiedy szczególnie jesteśmy narażeni na wpływ negatywnych warunków atmosferycznych. Najczęstszym powodem przeziębień jest przegrzanie lub wyziębienie organizmu. Zamiast szaleństwa na stoku spędzamy wtedy czas w łóżku. Aby tego uniknąć warto zadbać o odpowiednie wyposażenie narciarza. Wy...

Ciepłe bluzy narciarskie dla kobiet marki Odlo

Zima to czas, kiedy szczególnie jesteśmy narażeni na wpływ negatywnych warunków atmosferycznych. Najczęstszym powodem przeziębień jest przegrzanie lub wyziębienie organizmu. Zamiast szaleństwa na stoku spędzamy wtedy czas w łóżku. Aby tego uniknąć warto zadbać o odpowiednie wyposażenie narciarza. Wygodna kurtka, ciepła czapka oraz rękawice to nie wszystko. Ciepła bluza narciarska zapewni Tobie odpowiednią ilość ciepła oraz skutecznie zabezpieczy przed chłodem i wiatrem.

Bluzy narciarskie dla kobiet Odlo wykonane zostały z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Użyte technologie i systemy potwierdzają najwyższą jakość i niezawodność oraz wysoki komfort użytkowania. Modny design oraz niebanalna kolorystyka i wzornictwo sprawiają, że kobiety na całym świecie chętnie sięgają do bluzy narciarskie Odlo. Damskie bluzy na narty Odlo wspomagają naturalną termoregulację organizmu oraz zapewniają dużą swobodę oraz poczucie komfortu w każdych warunkach pogodowych. Damskie bluzy techniczne Odlo dostępne są w bogatej wersji kolorystycznej oraz rożnych rozmiarach.

Marka Odlo jest sponsorem Niemieckiego Związku Narciarskiego (DSV), Szwajcarskiego Związku Narciarskiego (Swiss-Ski) oraz grupy kolarskiej SCOTT-ODLO MTB Racing Team.

Więcej